Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 6 grudnia 2018, 17:42

Jagged Alliance: Rage! w sklepach

Jagged Alliance: Rage! to spin-off wypełniony dziwacznymi postaciami, wybuchową akcją, taktyczną skradanką, a nawet… eksperymentalnymi mocami narkotyków.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

"Cicha noc… snajpera moc… bez alarmu, wszyscy śpią. Jeszcze cztery kroki i kończysz kolejkę…". Ciesz się najnowszą kolędą, bo w tym roku Jagged Alliance: Rage! wnosi do sezonu świątecznego taktyczną wojnę w dżungli. Od dziś gracze na PlayStation®4 i jednej z rodziny urządzeń Xbox One (w tym Xbox One X) mogą ponownie wcieli się w rolę ulubionego najemnika Jagged Alliance w zupełnie nowej przygodzie, umiejscowionej 20 lat po oryginalnej grze.

Wyciągnięci z emerytury, aby oczyścić dżunglę z szumowin znajdujących się u Świętego na liście zdecydowanie niegrzecznych, Ivan Dolvich, Helmut „Grunty” Grunther, Charlene „Raven” Higgins i reszta starej ekipy Jagged Alliance musi walczyć w zaprojektowanej od nowa pełnej zwrotów akcji kampanii. Wspierając zarówno rozgrywkę pojedynczą jak i dwuosobową kooperację online, Jagged Alliance: Rage! to spin-off wypełniony dziwacznymi postaciami, wybuchową akcją, taktyczną skradanką, a nawet… eksperymentalnymi mocami narkotyków.

Cechy gry:

  1. Pełna polska wersja językowa (dubbing i napisy) lub angielska do wyboru!
  2. Tryb współpracy online dla dwóch graczy
  3. Turowa rozgrywka połączona z elementami przygodowymi
  4. Wybierz odpowiednią taktykę od ukrytego podejścia po frontalny atak
  5. Postacie o silnej osobowości z unikatowymi zdolnościami, motywacjami i konfliktami osobistymi
  6. Przeciwstawiaj się przerażającym eksperymentalnym narkotykom i używaj ich do manipulowania wrogami

Jagged Alliance: Rage! jest wydane przez HandyGames, członka THQ Nordic. HandyGames działa jako niezależny wydawca, koncentrując się na małych i średnich projektach lub grach niezależnych firm trzecich.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Jagged Alliance: Rage!

Jagged Alliance: Rage!