Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 grudnia 2020, 03:19

It Takes Two - nowa gra twórców A Way Out to… dziwna mieszanka pomysłów

Studio Hazelight, twórcy kooperacyjnej gry A Way Out, zaprezentowało podczas The Game Awards 2020 swoją nową produkcję. Mowa o niezwykle oryginalnie zapowiadającej się platformówce It Takes Two, która wyjdzie na początku przyszłego roku.

Na The Game Awards 2020 pojawiło się It Takes Two, nowa gra od studia Hazelight, autorów ciepło przyjętej gry A Way Out. Projekt, który powstaje pod egidą EA, będzie humorystyczną i zwariowaną kooperacyjną platformówką, w której udamy się do magicznej krainy jako lalki Cody i May. Rozgrywka – podobnie jak w przypadku A Way Out – będzie przeznaczona dla dwóch graczy. Będą oni mogli grać zarówno przez sieć, jak i w trybie lokalnej kooperacji na podzielonym ekranie. Podczas gali zobaczyliśmy pierwszy gameplay trailer, na którym gra wygląda dość nietuzinkowo.

It Takes Two ukaże się na PC (Origin i Steam) oraz konsolach PlayStation 4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premiera odbędzie się 26 marca 2021 roku na wszystkich docelowych platformach sprzętowych. Podobnie jak w przypadku A Way Out, do wspólnej rozgrywki wystarczy jeden egzemplarz gry.