Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 grudnia 2020, 02:52

autor: Vergil

Returnal na PS5 - efektowny gameplay i data premiery

Poznaliśmy datę premiery gry Returnal, która zmierza na PlayStation 5. Ponadto studio Housemarque zaprezentowało nowy, widowiskowy gameplay trailer swego dzieła.

Na tegorocznym The Game Awards studio Housemarque zaprezentowało nowy gameplay z gry Returnal, którą przygotowuje z myślą o konsoli PlayStation 5. Produkcja doczekała się również daty premiery – jak się okazuje, zagramy w nią 19 marca 2021 roku.

Powyższy materiał wideo nie zaskoczy nikogo, kto wcześniej zainteresował się omawianym projektem. Autorzy skupili się bowiem na pokazaniu nam widowiskowych (te efekty cząsteczkowe!) potyczek z przeciwnikami, a także na zarysowaniu koncepcji pętli, w której na dziwnej planecie została uwięziona astronautka – główna bohaterka.

Naszym zadaniem w Returnal będzie oczywiście przerwanie tego cyklu... i niedopuszczenie do tego, by protagonistka całkowicie pogrążyła się w szaleństwie. Sprawę skomplikuje fakt, że choć nasza podopieczna odrodzi się po każdej śmierci, świat dookoła niej (a co za tym idzie – na przykład rozmieszczenie adwersarzy) ulegnie wówczas gruntownej przemianie.

  1. Returnal – oficjalna strona internetowa