Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 28 marca 2019, 11:20

autor: Czarny Wilk

Interaktywny serial Netflixa „Ty kontra dzicz” dostał zwiastun

Zapowiedziany przed kilkoma dniami interaktywny program You vs. Wild z Bearem Gryllsem w roli głównej doczekał się pierwszego trailera. Podczas każdego odcinka odwiedzimy nieprzystępne rejony świata i zadecydujemy, jak zachowa się główny bohater.

Nieco ponad tydzień temu Netflix zapowiedział interaktywny serial Ty kontra dzicz – produkcję silnie inspirowaną popularnym programem Szkoła przetrwania stacji National Geographic z Bearem Gryllsem w roli głównej. Popularny podróżnik powróci również w nowym tytule, choć tym razem, wzorem Bandersnatcha, to odbiorcy zadecydują, jak potoczą się jego losy. Tytuł otrzymał pierwszy pełnoprawny zwiastun.

You vs. Wild składać się będzie z ośmiu odcinków, podczas których Bear Grylls odwiedzi najbardziej nieprzystępne rejony świata – głębokie dżungle, górskie ściany czy skute lodem jeziora. W kluczowych momentach to widzowie zadecydują, jak podróżnik będzie miał się zachować – przykładowo, czy przedostać się przez wspomniane jezioro czołgając się, czy stawiając ostrożne kroki. Albo czy zjeść obrzydliwie wyglądającego robala, czy nie.

Nasze decyzje może nie zabiją głównego bohatera, ale za to mogą okazać się ciekawą lekcją przetrwania. - Interaktywny serial Netflixa „Ty kontra dzicz” dostał zwiastun - wiadomość - 2019-03-28
Nasze decyzje może nie zabiją głównego bohatera, ale za to mogą okazać się ciekawą lekcją przetrwania.

Cały sezon interaktywnego serialu zadebiutuje 8 kwietnia. Netflix niedawno zapowiedział, że po sukcesie filmu Black Mirror: Bandersnatch planuje mocniej zainwestować w tego typu projekty, eksplorujące także inną tematykę niż science fiction – serial przyrodniczy zdaje się wpisywać w tę strategię. Możemy więc spodziewać się, że po Ty kontra dzicz otrzymamy w najbliższym czasie kolejne filmy i seriale, w których bezpośrednio wpłyniemy na wydarzenia.