Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 marca 2019, 13:38

autor: Entelarmer

Insurgency Sandstorm z dużą aktualizacją i dobrą sprzedażą

Studio New World Interactive ogłosiło sprzedanie pół miliona kopii gry Insurgency: Sandstorm. Przy okazji twórcy udostępnili pierwszą dużą aktualizację gry, dodającą garść nowości oraz usuwającą wiele błędów.

Studio New World Interactive ma powody do świętowania. Twórcy pochwalili się na Steamie, że wydane w grudniu Insurgency: Sandstorm znalazło już pół miliona nabywców. Z tej okazji twórcy tymczasowo obniżyli cenę swojej taktycznej strzelanki na Steamie o 20%, do 95,92 złotych. Promocja potrwa do 5 marca. Co jednak ważniejsze, deweloperzy wypuścili pierwszą dużą aktualizację tytułu wraz z przybliżającym ją zwiastunem (do obejrzenia poniżej).

Uaktualnienie wprowadza garść nowości, poczynając od pięciu broni. Są to: dwa warianty pistoletu maszynowego MP5 (MP5A2 i MP5A5), para karabinów maszynowych M240B i MG3 oraz pistolet PF940. Możemy je przetestować wraz z resztą ekwipunku na Range – nowej mapie treningowej – bądź sprawdzić w ramach trybu Arcade. Ten ostatni oferuje luźniejszą rozgrywkę niż w standardowych wariantach zabawy. Na razie dostępny jest jedynie Drużynowy deathmatch dla maksymalnie 24 graczy, ale twórcy obiecują dodanie kolejnych trybów w przyszłości.

Pierwsza duża aktualizacja zawitała do gry. - Insurgency Sandstorm z dużą aktualizacją i dobrą sprzedażą - wiadomość - 2019-03-01
Pierwsza duża aktualizacja zawitała do gry.

Aktualizacja to także szereg pomniejszych modyfikacji rozgrywki i działania gry, w tym usunięcie rozmaitych błędów. Wielu zapewne ucieszy informacja poprawieniu optymalizacji, która po premierze pozostawiała nieco do życzenia. Pełną (i długą) listę zmian znajdziecie w ogłoszeniu na Steamie.