Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 października 2016, 13:25

autor: Góral

Inner Chains - polski FPS ukaże się także na konsolach PlayStation 4 i Xbox One

Firma IMGN.PRO została wydawcą polskiej strzelanki Inner Chains. Produkcja pierwotnie miała ukazać się tylko na PC-tach, ale ostatecznie trafi też na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

IMGN.PRO poinformowało w przesłanej wiadomości prasowej, że zostało wydawcą zapowiedzianego w sierpniu 2015 roku polskiego FPS-a Inner Chains i odpowiadać będzie za lokalizację oraz dystrybucję produkcji na globalnych rynkach. Nie to jest jednak najlepszą wiadomością, gdyż okazało się, że firma przygotuje też konsolowe wersje produkcji, która tym samy ukaże się w pierwszym kwartale 2017 roku nie tylko na PC-tach, ale również na Xboksie One i PlayStation 4.

Inner Chains ma być połączeniem klasycznego shootera z horrorem. - Inner Chains - polski FPS ukaże się także na konsolach PlayStation 4 i Xbox One - wiadomość - 2016-10-07
Inner Chains ma być połączeniem klasycznego shootera z horrorem.
Inner Chains - polski FPS ukaże się także na konsolach PlayStation 4 i Xbox One - ilustracja #2

Studio Telepaths' Tree powstało w 2014 roku. Założycielem firmy jest Tomasz Strzałkowski, który skompletował zespół uzdolnionych deweloperów, pracujących wcześniej przy takich grach jak Ancient Space, BulletStorm, PainKiller, Gears of War, Dying Light czy Wiedźmin 3.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z IMGN.PRO. To dla nas wielka szansa dostarczenia graczom poszerzonej i bardziej dopracowanej gry. Teraz możemy ujawnić nasz potencjał. Cieszę się także, że wreszcie możemy zapowiedzieć wersję na PS4 I Xbox One, jestem pewien, że wielu konsolowych graczy na to czekało” – stwierdził Tomasz Strzałkowski ze studia Telepaths' Tree.

Szczegółów konsolowego wydania nie zdradzono, ale dowiedzieliśmy się za to, że obecnie deweloperzy pracują nad bardziej zróżnicowanym środowiskiem gry, nowymi rodzajami przeciwników, udoskonalonym systemem ulepszania broni i nie tylko. Wygląda na to, że prace idą pełną parą. Dodatkowo do newsa załączamy kilka nowych screenów.

Inner Chains to pierwszoosobowa strzelanka z elementami horroru. Gracze trafiają do nieprzyjaznego, biomechanicznego świata, w którym muszą walczyć o życie praktycznie na każdym kroku, gdyż czyhają na nich nie tylko „zwykli” wrogowie, ale także krwiożercza fauna. Jeżeli deweloperzy spełnią wszystkie obietnice, to w pełnej wersji znajdziemy m.in. inteligentnych i wymagających przeciwników, gęstą i mroczną atmosferę oraz ciekawą historię. Wszystko to uzupełni jeszcze wsparcie dla gogli wirtualnej rzeczywistości.