Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 maja 2017, 12:14

autor: Przemysław Zamęcki

Injustice 2 najlepsze spośród wszystkich debiutantów. Top 10 UK (14 - 20 maja)

Injustice 2 okazało się najchętniej kupowaną grą ubiegłego tygodnia w Zjednoczonym Królestwie. Sprawdź, jakie jeszcze tytuły (w tym kilka debiutów) cieszyły się atencją wyspiarzy.

Miniony tydzień obfitował w premiery, co doskonale odzwierciedla dzisiejsze notowanie listy przebojów. Na samym szczycie podium zadebiutował pierwszy rodzynek - bijatyka Injustice 2. To pierwsza gra z tego gatunku na pozycji lidera od czasu debiutu Mortal Kombat X. Oczko niżej znalazła się produkcja przeznaczona dla gogli wirtualnej rzeczywistości wyprodukowanych przez firmę Sony. Drugie miejsce dla Farpoint okazuje się być najwyższym spośród wszystkich tytułów oferujących rozrywkę w wirtualnej rzeczywistości, które kiedykolwiek pojawiły się w poniższym zestawieniu. Na miejscu piątym kolejna nowość, czyli Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia na konsolkę Nintendo 3DS. Ostatnią świeżynką w pierwszej dziesiątce jest The Surge od Deck13. Jedyną produkcją, która w premierowym tygodniu nie zmieściła się niestety w owej dziesiątce jest Portal Knights, obejmujący trzydziestą lokatę.

1.

Injustice 2

2.

Farpoint

3.

Grand Theft Auto V

4.

Prey

5.

Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia

6.

Mario Kart 8 Deluxe

7.

FIFA 17

8.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

9.

Rocket League

10.

The Surge

Przemysław Zamęcki

Przemysław Zamęcki

Grał we wszystko na wszystkim. Fan retro gratów i gier w pudełkach, które namiętnie kolekcjonował. Spoczywaj w pokoju przyjacielu - 1978-2021

więcej