Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 września 2016, 22:56

autor: Góral

Horizon: Zero Dawn - krótki fragment rozgrywki z PlayStation Meeting

Podczas konferencji PlayStation Meeting firma Sony pokazała kilka fragmentów rozgrywki z rożnych produkcji. Na prezentację załapała się też przygodowa gra akcji Horizon: Zero Dawn.

Podczas PlayStation Meeting Sony pokazało krótki fragment rozgrywki z wyczekiwanej przygodowej gry akcji Horizon: Zero Dawn od studia Guerrilla Games. Na materiale nie zaprezentowano niczego zaskakującego, a tylko przejażdżkę Aloy na linie, wspinaczkę na wielkiego, mechanicznego dinozaura i to właściwie tyle. Trzeba jednak przyznać, że gra wygląda niezwykle efektownie i z pewnością będzie jedną z mocniejszych pozycji ze stajni Sony. Trochę nam jeszcze jednak przyjdzie poczekać zanim położymy dłonie na Horizon: Zero Dawn. Gra ukaże się bowiem dopiero w marcu 2017 roku.

Horizon: Zero Dawn będzie sandboksem, którego akcja osadzona została w odległej przyszłości. Podczas zabawy wcielimy się w kobietę o imieniu Aloy, należącej do jednego z nielicznych ocalałych ludzkich plemion. Świat został bowiem opanowany w niewyjaśnionych okolicznościach przez maszyny przypominające dinozaury. Naszym głównym celem będzie odkrycie, co stało się z ludzką cywilizacją i skąd wzięły się mechaniczne istoty.

Tytuł nastawiony ma być na eksplorację oraz walkę. Bohaterka podczas przygody wykorzystywać będzie przede wszystkim swój łuk, z którego posyłać ma rozmaite rodzaje strzał. Poza tym Aloy nie pogardzi np. karabinem pozyskanym z ciała maszyny, a także zastawi niejedną pułapkę.

Na takiego oto olbrzyma Aloy wspina się w na najnowszym gameplayu. - Horizon: Zero Dawn - krótki fragment rozgrywki z PlayStation Meeting - wiadomość - 2016-09-08
Na takiego oto olbrzyma Aloy wspina się w na najnowszym gameplayu.