Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 11 lipca 2019, 13:42

autor: Aquma

Hopper ze Stranger Things 3 w stylu Magnum P.I

Fani Stranger Things przygotowali zabawny film, w którym jeden z bohaterów serialu, Jim Hopper, zostaje przyrównany do protagonisty popularnej produkcji z lat 80. – Magnum P.I.

Detektyw Hopper wkracza do akcji. - Hopper ze Stranger Things 3 w stylu Magnum P.I. - wiadomość - 2019-07-11
Detektyw Hopper wkracza do akcji.

Kilka dni temu na Netfliksie zadebiutował trzeci sezon popularnego serialu Stranger Things, którego akcja toczy się w latach 80. ubiegłego stulecia. Fani tej produkcji przygotowali ciekawy film, który stawia jednego z bohaterów – Jima Hoppera (granego przez Davida Harboura) – w roli do złudzenia przypominającej bohatera pewnego tytułu z tamtego okresu, czyli Toma Magnuma znanego z Magnum P.I. (w Polsce po prostu Magnum). Efekt pracy został opublikowany na Twitterze.

W dziele wykorzystano sceny z obydwu produkcji. „Hop” występuje w charakterystycznej, hawajskiej koszuli, utożsamianej z postacią odgrywaną niegdyś przez Toma Sellecka. Nie brakuje też ujęć z innymi bohaterami – m.in. Joyce Byers (Winona Ryder) oraz Murrayem Baumanem (Brett Gelman). Film został nagrany w jakości i formacie przypominających taśmy VHS i jest okraszony kultową muzyką z intro Magnum P.I.

Dla porównania, poniżej zamieszczamy oryginalną wersję. Która podoba Wam się bardziej? Oglądalibyście Hopper P.I.?

Przypominamy, że wszystkie trzy sezony serialu Stranger Things są dostępne wyłącznie na platformie Netflix. Jeśli dotychczas nie mieliście okazji zapoznać się z tą produkcją, gorąco do tego zachęcamy, bo nieprzypadkowo bije ona rekordy popularności. Tytuł spodoba się przede wszystkim fanom horroru i science fiction oraz osobom lubiącym klimat ostatnich dekad XX wieku.

  1. Stranger Things – platforma Netflix
  2. Stranger Things – najlepsze ciekawostki i easter eggi z Hawkins