Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 października 2013, 12:00

autor: Sarge

Homefront 2 - wyciekły pierwsze screeny z wczesnej wersji gry

Do sieci wyciekły pierwsze screeny z wczesnej wersji gry Homefront 2. Produkcja studia Crytek jest owiana tajemnicą, a ujawnione zdjęcia są dostępne w niskiej jakości. Gra ukaże się prawdopodobnie na konsolach nowej generacji.

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia prezentujące powstającą grę Homefront 2. Na temat produkcji studia Crytek wciąż nie znamy żadnych szczegółów poza faktem, że jest od dłuższego czasu tworzona przez twórców serii Crysis.

Homefront 2 - wyciekły pierwsze screeny z wczesnej wersji gry - ilustracja #1

Ujawnione zdjęcia przedstawiają komunikat prasowy zawierający dwa screeny z wczesnej wersji Homefront 2. Jakość udostępnionych materiałów pozostawia sporo do życzenia, ale w tej chwili jest to jedyne źródło, z którego możemy mniej więcej wywnioskować jak Homefront 2 będzie wyglądać. Według plotek gra ukaże się na konsole nowej generacji (dotychczas mówiło się o Xboksie One).

Homefront 2 to bezpośrednia kontynuacja wydanej w 2011 roku pierwszoosobowej strzelaniny, która została oceniona przez krytyków raczej przeciętnie. W sierpniu do sieci wyciekło nawet nagranie prezentujące bardzo wczesną wersję gry Homefront 2, ale do tej pory zostało usunięte. Tytuł jest tworzony przez brytyjski oddział studia Crytek.

Homefront 2 - wyciekły pierwsze screeny z wczesnej wersji gry - ilustracja #2