Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2023, 15:40

Hogwarts Legacy na jeszcze ciepłym zwiastunie premierowym

Studio Avalanche Software i firma Warner Bros. opublikowały zwiastun premierowy gry Hogwarts Legacy. Zachęca on do odwiedzenia Szkoły Magii i Czarodziejstwa mimo niebezpieczeństw, które demonstruje.

Źródło fot. Warner Bros. Interactive Entertainment.
i

Nieco ponad tydzień dzieli nas od premiery Hogwarts Legacy na PC, PS5 i XSX/S. Mierzące się ze sporym przeciekiem studio Avalanche Software i wydawca gry, firma Warner Bros., postanowili podgrzać i tak już gorącą atmosferę, publikując przed kilkoma chwilami zwiastun premierowy w 4K. Trwający niespełna 2,5 minuty materiał możecie obejrzeć poniżej.

Sporo scen, które możemy zobaczyć na trailerze, widzieliśmy już wcześniej. Część ujęć jest jednak nowa, a w połączeniu stanowią one nie lada zaproszenie do odwiedzenia Szkoły Magii i Czarodziejstwa. Wideo pozwala rzucić okiem na kilka nieprezentowanych wcześniej magicznych stworzeń, lokacji i postaci, a także – przez dosłownie sekundę, ale jednak – na pojedynek dwóch smoków.

Dla przypomnienia dodam, że premierę Hogwarts Legacy na PC, PS5 i XSX/S zaplanowano na 10 lutego. Osoby, które zdecydują się za zakup Edycji Deluxe gry, będą jednak mogły rozpocząć zabawę 7 lutego. Natomiast dzień wcześniej w sieci pojawią się recenzje produkcji. Na PS4 i XOne ukaże się ona z kolei 4 kwietnia, a na Switchu 25 lipca.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej