Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 sierpnia 2022, 16:52

Hogwarts Legacy na nowym filmie; zobacz dłuższą cutscenkę z hipogryfem

Hogwarts Legacy zbliża się coraz większymi krokami. Dziś do sieci trafiła cała cutscenka z hipogryfem, której fragmenty mogliśmy zobaczyć na pierwszym zwiastunie rozgrywki, zaprezentowanym na State of Play.

Coraz więcej poszlak wskazuje, że Hogwarts Legacy, czyli trzecioosobowa gra RPG akcji osadzona w świecie Harry’ego Pottera, może być jedną z nielicznych, które nie zaliczą obsuwy i ukażą się w 2022 r. Jakby na potwierdzenie tych pogłosek pokazano starą-nową cutscenkę z owej produkcji studia Avalanche Software. Stało się to na tegorocznej prezentacji firmy AutoDesk skierowanej do inwestorów.

Film przerywnikowy został upubliczniony na kanale ss ss w serwisie YouTube i możecie go obejrzeć powyżej. Jeśli jesteście na bieżąco z informacjami na temat Hogwarts Legacy, szybko zorientujecie się, że hipogryfa z owej cutscenki widzieliśmy w zwiastunie rozgrywki zaprezentowanym na marcowym pokazie State of Play. Wtedy pokazany został tylko jej urywek, teraz możemy zobaczyć ją w całości (prawdopodobnie).

Dla przypomnienia dodam, że Hogwarts Legacy ma się ukazać na PC, PS4, PS5, XOne, XSX/S i Switchu w okresie bożonarodzeniowym 2022 roku. Przesłanki, o których wspomniałem na początku niniejszej wiadomości, sugerują, że w mury Szkoły Magii i Czarodziejstwa zawitamy 6 grudnia.

E3 2021