Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 września 2022, 21:57

autor: Zuzanna "ZuzoliK" Domeradzka

Hogwarts Legacy ma aż 4 nowe gameplay trailery; zobacz pokoje wspólne Domów

Dostaliśmy kolejną porcję materiałów z rozgrywki z Hogwarts Legacy. Tym razem jest to spacer po pokojach wspólnych wszystkich czterech Domów Hogwartu.

Choć do premiery gry Hogwarts Legacy zostało jeszcze prawie pół roku, jej twórcy nie zwalniają tempa – znów dzielą się porcją materiałów z rozgrywki. Na nowych filmikach zobaczymy pokoje wspólne wszystkich czterech domów: Gryffindoru, Hufflepuffu, Ravenclawu oraz Slytherinu. Trzeba przyznać, że liczba detali w tych pomieszczeniach robi wrażenie.

Oprócz samych pokoi zaprezentowane zostały wejścia do nich; charakterystyczne dla każdego domu. Do Gryffindoru wkroczymy po podaniu hasła Grubej Damie. Pokoje Puchonów znajdują się w piwnicach; stąd wejście przez wielką beczkę. Krukoni zaś dostaną się do swojego pomieszczenia w Wieży Ravenclawu (chociaż nie wiadomo, czy trzeba będzie rozwiązywać zagadki), a wejście do dziupli Slytherinu, z pozoru niewidoczne, ukaże się tylko jego mieszkańcom. A Wy do jakiego domu dołączycie?

Hogwarts Legacy ukaże się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S i Switch. Jeden z czterech domów będzie można wybrać 10 lutego 2023 roku (nie dotyczy wersji na platformę Nintendo, ta zostanie wydana w późniejszym terminie). Chętni mogą dokonać preorderu gry, a za zamówienie edycji Deluxe otrzymają dostęp do gry trzy dni wcześniej.

  1. Hogwarts Legacy - oficjalna strona