Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 października 2018, 10:42

autor: Adrian Werner

Hitman 2 zaoferuje nietypowy tryb multiplayer nazwany Ghost Mode

Studio IO Interactive ogłosiło, że w grze Hitman 2 znajdzie się dwuosobowy tryb rywalizacji nazwany Ghost Mode. Gracze będą próbowali w nim jak najszybciej wyeliminować pięć celów na mapie.

Ghost Mode pozwoli na rywalizowanie z innymi graczami, ale w formie wiernej specyfice serii. - Hitman 2 zaoferuje nietypowy tryb multiplayer nazwany Ghost Mode - wiadomość - 2018-10-14
Ghost Mode pozwoli na rywalizowanie z innymi graczami, ale w formie wiernej specyfice serii.
HITMAN 2 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: IO Interactive
  2. Wydawca: Warner Bros. Interactive Entertainment
  3. Gatunek: skradanka
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 13 listopada 2018 r.

Już tylko miesiąc dzieli nas od premiery gry Hitman 2, czyli kolejnej odsłony popularnego cyklu skradanek autorstwa studia IO Interactive. Nic zatem dziwnego, że ostatnio regularnie otrzymujemy nowe informacje i materiały wideo z tego projektu. Wydawało nam się, że o projekcie wiemy już praktycznie wszystko, ale najświeższe doniesienia okazały się sporym zaskoczeniem.

Autorzy ogłosili, że poza ujawnioną wcześniej kampanią i opcją kooperacyjną, Hitman 2 zaoferuje również tryb rywalizacji nazwany Ghost Mode. Nie będą to jednak standardowe potyczki PvP. Zamiast tego dwóch graczy ma konkurować o tytuł najlepszego zabójcy, starając się wyeliminować te same cele szybciej niż przeciwnik. Nie pojawi się możliwość interakcji z rywalem. Będziemy go widzieli tylko jako tytułowego ducha, a jego akcje nie wpłyną na naszą wersję mapy. Wygra osoba, która jako pierwsza zabije pięć wskazanych osób.

Na początku każdego meczu cele zostaną wybrane losowo spośród postaci na mapie, więc każda rozgrywka będzie miała mocno odmienny przebieg. Zabawę rozpoczniemy nieuzbrojeni, więc wpierw konieczne okaże się odnalezienie na mapie broni.

Dodatkowych emocji dostarczy fakt, że jeśli nasz przeciwnik wyeliminuje konkretny cel to my otrzymamy ograniczony czas, na zabicie tej samej postaci. Ponadto do wyniku końcowego wliczać się będą tylko te zabójstwa, które nie zostaną dostrzeżone przez osoby postronne. W dniu premiery tryb Ghost Mode dostępny będzie tylko na mapie Miami, a kolejne poziomy udostępniane mają być stopniowo.

Przypomnijmy, że Hitman 2 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra ukaże się 13 listopada tego roku, równocześnie na wszystkie trzy platformy sprzętowe. Produkcja zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami. Poza klasycznymi misjami dla pojedynczego gracza i Ghost Mode Hitman 2 zaoferuje również snajperski tryb kooperacyjny.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Graliśmy w Hitman 2 – jeszcze więcej morderczej swobody