Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 1 sierpnia 2022, 11:53

Henry Cavill znowu majstruje przy swoim PC; aktor chwali się zakupem

Henry Cavill po raz kolejny przypomniał światu, że jest pececiarzem. Aktor pochwalił się na Instagramie ostatnim upgrade’em swojego komputera.

W SKRÓCIE:
  • Henry Cavill zdecydował się przeprowadzić upgrade swojego peceta.
  • Aktor był zmuszony zakupić nowy system chłodzenia wodą, ponieważ poprzedni odmówił posłuszeństwa.
  • Przy okazji dokupił aż sześć dodatkowych wentylatorów.

Henry Cavill zachorował w ostatnim czasie na COVID-19. Z tego względu prace nad kolejnym sezonem Wiedźmina zostały wstrzymane. Na szczęście aktor czuje się jednak dobrze. Przerwa od obowiązków pozwoliła mu zaś zająć się jego hobby.

Pececiarz z krwi i kości

Cavill zdradził na Instagramie, czym ostatnio się zajmuje. Okazuje się, że w wolnym czasie postanowił przeprowadzić upgrade swojego peceta. Z opisu zdjęcia wiemy, że był on koniecznością.

Aktor wyznał, że system chłodzenia wodą w jego komputerze postanowił w ostatnim czasie wyzionąć ducha. Według Cavilla ma to związek m.in. z ostatnią falą upałów w Wielkiej Brytanii, która wystawiła jego sprzęt na próbę.

Henry był więc zmuszony do zakupu nowego zestawu, a dokładnie modelu NZXT Kraken Z73. Wraz z nim postanowił zaś nabyć dodatkowe wentylatory, których łącznie kupił aż sześć. Mowa o modelach marki Noctua, czyli jednych z najdroższych na rynku i cieszących się przy tym świetnymi opiniami.

Na ten moment w jego ręce trafiły dopiero cztery, lecz aktor przyznał, że nie mógł się powtrzymać i już teraz zamontował je w pececie i przetestował. Najwyraźniej jest z nich bardzo zadowolony, ponieważ stwierdził, że działają świetnie, a przy tym wyjątkowo cicho.

Teraz pozostaje zadać sobie pytanie przy pomocy jakiej gry przetestuje nowy nabytek. Być może w końcu weźmie się za ostatni dodatek do Wiedźmina 3. Kilka miesięcy temu Cavill przyznał, że jeszcze nie miał okazji się z nim zapoznać.

  1. Profil Henry’ego Cavilla na Instagramie