Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 7 czerwca 2019, 21:56

Hellblade i Moonlighter w nowym Humble Monthly

Ruszyła sprzedaż kolejnej edycji Humble Monthly. Tradycyjnie ujawniono pierwsze tytuły, które wchodzą w skład paczki na ten miesiąc – Hellblade: Senua’s Sacrifice oraz Moonlighter.

Hellblade oraz Moonlighter w czerwcowym pakiecie Humble Monthly. - Hellblade i Moonlighter w nowym Humble Monthly - wiadomość - 2019-06-07
Hellblade oraz Moonlighter w czerwcowym pakiecie Humble Monthly.

Humble Monthly jest usługą działająca na zasadzie abonamentu, która w cenie 12 dolarów (ok. 46 złotych) oferuje subskrybentom zestaw kluczy do gier na różne platformy cyfrowej dystrybucji. Tym, co wyróżnia tę usługę jest fakt, że jedynie część tytułów wchodzących w skład paczki jest prezentowana na początku sprzedaży – kompletna lista udostępniona zostaje dopiero po jej zakończeniu. Dziś wystartowała czerwcowa edycja oferty. Jednocześnie poinformowano, że będzie ona zawierać dwie produkcje - Hellblade: Senua’s Sacrifice oraz Moonlighter.

Hellblade jest grą akcji, która zadebiutowała na rynku 8 sierpnia 2017 roku na konsolach PlayStation 4 oraz komputerach osobistych, a z czasem doczekała się także wersji na Xboksa One i Nintendo Switch. Opowiada ona o losach celtyckiej wojowniczki o imieniu Senua, która udaje się do piekła, by uwolnić swojego ukochanego. Tytuł spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem – średnia ocen wersji na PC w serwisie Metacritic wynosi obecnie 83%, a nasz recenzent przyznał jej 8,5/10 punktu.

Natomiast Moonlighter to roguelike osadzony w realiach fantasy. Historia opisana w tytule obraca się wokół handlarza o imieniu Will. Nocami eksploruje on lochy, w poszukiwaniu ekwipunku, który mógłby sprzedać w swoim sklepie. Produkcja zadebiutowała na rynku 28 maja 2018 roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PS4. Gra spotkała się z dobrymi opiniami ze strony recenzentów. W serwisie Metacritic średnia ocen wersji na PC wynosi 77%.

Wraz z rozpoczęciem sprzedaży czerwcowej paczki, ogłoszono także kompletną listę tytułów z poprzedniego miesiąca:

Warto mieć na uwadze fakt, że oprócz wspomnianej powyżej paczki subskrybenci Humble Monthly otrzymują także inne korzyści - 10% zniżki na zakupy w Humble Store oraz dostęp do Humble Trove, czyli bazy kilkudziesięciu gier, które są dostępne do pobrania bezpośrednio ze strony serwisu. Należy również pamiętać, że wszystkie tytuły nabyte w ramach abonamentu nie znikają po jego wygaśnięciu.