Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lipca 2015, 10:40

autor: Renox

Hearthstone: Heroes of Warcraft – Blizzard zapowiada rozszerzenie Wielki Turniej

Firma Blizzard zapowiedziała nowe rozszerzenie do swojej karcianki Hearthstone: Heroes of Warcraft. Dodatek o nazwie Wielki Turniej ukaże się w przyszłym miesiącu w wersji PC, Mac, iOS oraz Android, urozmaicając rozgrywkę między innymi o 132 karty i nową zdolność Inspiracji.

Zapowiedziano nowe rozszerzenie do gry Hearthstone: Heroes of Warcraft – Wielki Turniej. - Hearthstone: Heroes of Warcraft – Blizzard zapowiada rozszerzenie Wielki Turniej - wiadomość - 2015-07-23
Zapowiedziano nowe rozszerzenie do gry Hearthstone: Heroes of Warcraft – Wielki Turniej.

Firma Blizzard ujawniła szczegóły na temat nowego rozszerzenia do swojej karcianki osadzonej w fantastycznym świecie Azeroth – gry Hearthstone: Heroes of Warcraft. Dodatek o nazwie Wielki Turniej ukaże się w wersji PC, Mac, iOS oraz Android w przyszłym miesiącu. Co znajdziemy w środku?

Deweloperzy ujawnili, że omawiane rozszerzenie wzbogaci rozgrywkę między innymi o 132 kolejne karty, w tym o nową broń, zaklęcia i dodatkowych bohaterów. W grze znajdzie się również nowa zdolność. Efekt tak zwanej Inspiracji wywoływany ma być w momencie wykorzystania mocy specjalnej bohatera. Jeżeli podczas rozgrywki na stole jest stronnik z Inspiracją, użycie mocy specjalnej wywoła jeden z dostępnych efektów. Wraz z premierą Wielkiego Turnieju rozgrywka urozmaicona zostanie także o nową, zawierającą dodatkowe obiekty planszę do toczenia pojedynków oraz kolejne nagrody na Arenie. Pakiety kart związane z omawianym rozszerzeniem będzie można kupić za pośrednictwem sklepu wewnątrz gry - za zdobyte złoto albo prawdziwe pieniądze po identycznej cenie jak inne zestawy kart w omawianym tytule.

Z okazji premiery omawianego dodatku twórcy pokusili się również o przygotowanie promocji, w ramach której od przyszłego tygodnia zainteresowani gracze będą mogli kupić w przedsprzedaży zestaw 50 pakietów kart z Wielkiego Turnieju za cenę 44,99 euro (jest to cena przeznaczona dla wersji na komputery PC, Mac oraz urządzenia z systemem Android). Omawiany zestaw zawierać będzie również nowy szarmancki rewers.

Poniżej znajdziecie też krótki zwiastun omawianego dodatku. Materiał dostępny jest w polskiej wersji językowej.