Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 13 października 2021, 13:40

autor: Patryk Kubiak

Znamy datę premiery kontynuacji He-Mana od Netflixa

Władcy wszechświata: Objawienie to powrót jednego z najpopularniejszych superbohaterów XX wieku - He-Mana. Po mieszanym odbiorze, ale niezłej oglądalności pierwszego sezonu, Netflix nie zasypia gruszek w popiele. Znamy datę kontynuacji.

Władcy wszechświata: Objawienie przywróciło na ekrany popularnego He-Mana, choć fani są podzieleni w sprawie tego, czy powinno się to odbyć w sposób, w jaki zrobił to Netflix. Animowany serial przyciągnął jednak sporo widzów, więc gigant streamingowy idzie za ciosem. Do sieci trafił właśnie plakat drugiego sezonu Władców, a wraz z nim data premiery. Dalsze losy wojny o Eternię poznamy 23 listopada bieżącego roku.

Znamy datę premiery kontynuacji He-Mana od Netflixa - ilustracja #1

Stworzony przez Kevina Smitha (Clerks – Sprzedawcy) oraz odpowiedzialne za Castlevanię studio Powerhouse Animation obraz przypomniał subskrybentom Netflixa jedne z najpopularniejszych popkulturowych postaci lat 80. Głosu poszczególnym bohaterom w nowej wersji użyczyli m.in. Mark Hamill (Szkieletor), Lena Headey (Wiedźma), Liam Cunningham (Zbrojny Rycerz) czy Chris Wood (He-Man).

  1. Twórcy He-Mana od Netfliksa odważyli się na fabularny krok, który wkurzył fanów [SPOILER]
  2. Netflix zapowiada spin-off Castlevanii