Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 5 października 2021, 16:10

autor: Edyta Jastrzębska

HBO Max coraz bliżej Polski - są informacje o europejskich cenach i ofercie

Podczas dzisiejszego wirtualnego wydarzenia HBO Max ogłosiło daty startu platformy w poszczególnych krajach Europy. Podzieliło się też informacjami na temat serwisu i udostępniło zwiastuny kilku swoich produkcji.

W SKRÓCIE:

HBO Max w Polsce zadebiutuje w 2022 roku.

Podano ceny miesięcznego abonamentu w Europie.

Specjalne promocje dla nowych klientów i nowy roczny abonament: 12 miesięcy w cenie 8.

Podczas wydarzenia pojawiły się zapowiedzi produkcji, takich jak Gra o tron: Ród smoka, Peacemaker, Sukcesja i I tak po prostu…

Oferta HBO Max może różnić się w zależności od regionu.

HBO Max, które w 2022 roku w końcu trafi do naszego kraju, podczas specjalnego wydarzenia podzieliło się listą filmów i seriali ze swojej europejskiej oferty. Zobaczyliśmy też zapowiedzi kilku największych produkcji, mających zadebiutować wkrótce. Wśród nich znalazł się zwiastun Rodu Smoka, następcy Gry o tron, a także materiał z najnowszego serialu z uniwersum DC zatytułowanego Peacemaker. Poza tym pojawiła się informacja na temat promocji dla nowych klientów i nowego rocznego abonamentu, w ramach którego dostaniemy 12 miesięcy dostępu do serwisu w cenie 8 miesięcy. Nowością w HBO Max ma być również udostępnianie produkcji Warner Bros. na platformie 45 dni po kinowej premierze.

Poznaliśmy także europejskie ceny HBO Max, na razie w krajach, w których platforma ma pojawić się już 26 października 2021 roku. W nich użytkownicy zapłacą około 40-50 zł (€8,99 w Hiszpanii i Finlandii, 89kr w Szwecji i Norwegii oraz 79kr w Danii). Ceny dla innych krajów zostaną podane bliżej daty udostępnienia w nich serwisu.

Peacemaker

Peacemaker to historia superbohatera, który gotowy jest zabić w imię niesienia pokoju na świecie. W tytułowej roli zobaczymy Johna Cenę, który wcześniej wcielił się w tę postać w Legionie samobójców: The Suicide Squad. Premiera jest zaplanowana na styczeń 2022 roku.

Sukcesja

W trzecim sezonie Sukcesji zobaczymy jak grany przez Briana Coxa Logan, który w finale poprzedniego sezonu wpadł w pułapkę swojego syna, walczy, żeby zabezpieczyć swoje sojusze, podczas gdy zaciekła bitwa korporacyjna grozi przekształceniem się w rodzinną wojnę domową. Trzeci sezon zadebiutuje 17 października bieżącego roku.

I tak po prostu…

W najnowszym klipie od HBO Max Sarah Jessica Parker zapowiedziała grudniową premierę I tak po prostu…, czyli kontynuacji kultowego Seksu w wielkim mieście. Poza Sarah Jessicą Parker na ekranach ponownie zobaczymy Cynthię Nixon, Kristin Davis i Chrisa Notha.

Naszą misją jest poruszenie świata opowieściami, dostarczając jak największy wybór uznanych i kultowych treści dla całej rodziny.

Tak o ofercie programowej HBO Max wypowiedziała się Christina Sulebakk, dyrektor generalna HBO Max w regionie EMEA. Wśród produkcji, których możemy spodziewać się w ofercie serwisu, znajdują się wszystkie filmy z serii Harry Potter oraz klasyki, takie jak Casablanca, Lśnienie i Północ – północny zachód. Nie zabraknie także kolejnego ważnego przedstawiciela fantastyki, jakim jest Władca Pierścieni, a także filmów science fiction, w tym Matrixa. Na HBO Max znajdziemy również najnowsze kinowe hity, jak Kosmiczny mecz: Nowa era, Legion samobójców i Diuna.

Jednak HBO Max to nie tylko filmy. Na platformie pojawią się również seriale, w tym oryginalne produkcje HBO: Euforia, Gra o tron, Rodzina Soprano, Od nowa, Seks w wielkim mieście, Prawo ulicy, Wychowane przez wilki, Doom Patrol i wiele innych. Poza tym w ofercie znajdą się między innymi Przyjaciele, Teoria wielkiego podrywu, Dwóch i pół, Prezydencki poker, Ostry dyżur, Życie na fali, Pamiętniki wampirów i Plotkara. Nie możemy zapomnieć także o wyczekiwanym Rodzie smoka, który na HBO Max ma pojawić się w 2022 roku.

Otrzymamy również nowe reality show i dokumenty, a także produkcje dla dzieci, w tym Zwariowane Melodie: Kreskówki, Steven Universe, Tom i Jerry, Młodzi Tytani: Akcja! i Niesamowity świat Gumballa. Jednak animacje nie są tylko dla dzieci. Wśród rysunkowych tytułów pojawią się także te przeznaczone dla dorosłych, np. Rick i Morty oraz Primal.

Nie zabraknie też komiksowych ekranizacji ze stajni DC – do nich zaliczają się między innymi Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, Shazam!, Wonder Woman i Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera.

Jednak należy wziąć pod uwagę to, że w zależności od regionu dostępność tytułów będzie się różniła i nie wszystkie będą dostępne w dniu startu serwisu. Dlatego nie wiemy, których produkcji możemy spodziewać się na starcie w Polsce.

Część z tych filmów i seriali obecnie dostępna jest w ofercie HBO GO, z którego ciągle możemy korzystać w naszym kraju.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

  1. HBO Max w Polsce dopiero w 2022 roku; zobacz zwiastun