Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 21 października 2019, 15:51

HBO GO zdrożeje od listopada

Nadchodzą zmiany w cenniku HBO GO. Kwota, jaką przyjdzie nam zapłacić za usługę, wzrośnie w przyszłym miesiącu. Nowa stawka będzie naliczana od pierwszego dnia rozliczeniowego następującego po 21 listopada.

Czarnobyl to jedna z wielu popularnych obecnie produkcji HBO. - HBO GO zdrożeje od listopada - wiadomość - 2019-10-21
Czarnobyl to jedna z wielu popularnych obecnie produkcji HBO.

HBO ogłosiło nadchodzące zmiany w stawkach abonamentowych. Dla każdego subskrybującego usługę HBO GO jej cena wzrośnie z 19,90 zł/miesiąc do 24,90 zł/miesiąc. Będzie ona obowiązywać od pierwszego okresu rozliczeniowego następującego po 21 listopada tego roku.

W wiadomości przesłanej przez HBO możemy przeczytać, że powodem takiego posunięcia jest ilość treści produkowanych przez stację. Inwestycje te wiążą się ze zwiększonymi wydatkami, które odczują również korzystający z usługi.

Powodem wzrostu ceny jest to, że w nadchodzących miesiącach zwiększamy liczbę udostępnianych seriali, oferując jeszcze więcej amerykańskich produkcji HBO, takich jak Watchmen czy Czarnobyl, a także szereg seriali HBO produkowanych w Europie, takich jak Wataha czy Nieświadomi.

Przypomnijmy, że to nie jedyna zmiana, jaka dokonuje się obecnie na HBO GO. Dziś skróceniuz miesiąca do siedmiu dni - uległa długość darmowego okresu próbnego.