Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 16 kwietnia 2020, 14:00

autor: Entelarmer

Gwiazda Venoma na zwiastunie filmu Capone

W sieci pojawił się zwiastun filmu Capone z Tomem Hardym. Aktor znany z Venoma wcieli się w sławnego gangstera, który po wyjściu z więzienia musi zmierzyć się z własnymi wspomnieniami.

Gwiazda Venoma na zwiastunie filmu Capone - ilustracja #1
Tom Hardy zagra sławnego gangstera, który najlepsze czasy ma już za sobą.

Wiemy już, że Tom Hardy powróci do Venoma w kontynuacji w reżyserii Andy’ego Serkisa. Nim jednak ponownie zobaczymy go w duecie z symbiotem, aktor pojawi w nieco innej roli. Tom Hardy będzie tytułowym bohaterem filmu Capone (daw. Fonzo), zgodnie z nazwą opowiadającego historię najsławniejszego gangstera w historii. Obraz w reżyserii Josha Tranka (Fantastyczna czwórka z 2015 roku) przedstawi losy Ala Capone po dziesięcioletnim pobycie w więzieniu. Prawie 50-letni mężczyzna wychodzi na wolność z demencją, a jego brutalne wspomnienia mieszają się z teraźniejszością. Zapowiedzi towarzyszy zwiastun – możecie go obejrzeć poniżej.

Oprócz Toma Hardy’ego w filmie wystąpią także Kyle MacLachlan, Linda Cardellini, Jack Lowden, Matt Dillon oraz Neal Brennan. Capone zadebiutuje 12 maja na platformach streamingowych nakładem wytwórni Vertical Entertainment oraz Redbox Entertainment. Niemniej Josh Trank ma nadzieję (via Twitter), że film pojawi się także w kinach jeszcze w tym roku. Do tego czasu widzowie będą mogli wykupić 48-godzinny dostęp do seansu.