Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 30 grudnia 2020, 13:30

autor: AlexB

Gwiazda The Mandalorian nie wie, ile sezonów będzie miał serial

W wywiadzie udzielonym Entertainment Tonight Pedro Pascal zdradził, że nie wie, w ilu sezonach zamknie się serial The Mandalorian. Aktor wcielający się w tytułowego łowcę nagród wierzy, że będzie on tworzony tak długo, jak uda się utrzymać jego wysoką jakość.

W SKRÓCIE
  1. Pedro Pascal udzielił wywiadu dla Entertainment Tonight, w którym przyznał, że nie wie, ile sezonów będzie miał serial The Mandalorian.
  2. Według niego wszystko rozbija się o to, jak długo uda się utrzymać wysoką jakość produkcji.
  3. Ponadto aktor zdradził, że twórcy nie trzymają go w niepewności i przed startem zdjęć udostępniają mu pełne scenariusze kolejnych odcinków.

Serial The Mandalorian podbił serca wielu fanów Gwiezdnych wojen na całym świecie. Na platformie Disney+ są już dostępne dwa pełne sezony tego serialu stworzonego przez Jona Favreau, a w przygotowaniu znajduje się już trzeci. Lecz w ilu odcinkach ostatecznie zamknie się ta produkcja? Jak przyznał w rozmowie dla Entertainment Tonight wcielający się w tytułowego łowcę nagród Pedro Pascal, on sam tego nie wie. Cytując jego słowa (na poniższym nagraniu padają one około 5 minuty):

Myślę, że jakość zawsze będzie ważniejsza od ilości. Więc tak długo, jak uda się utrzymać ten niesamowity standard, do którego zdążyliśmy się przyzwyczaić – jest to bardziej kwestia tego niż czegokolwiek innego.

Oczywiście są to bardzo górnolotne stwierdzenia. Pytanie tylko, czy w podobny sposób patrzą twórcy serialu i nie ulegną pokusie stworzenia jeszcze jednego sezonu w obliczu wyczerpania interesujących pomysłów na dalsze rozwijanie historii The Mandalorian? Trzymajmy kciuki, by tak się nie stało.

Z innych ciekawych rzeczy związanych z The Mandalorian, które pojawiły się podczas wywiadu dla Entertainment Tonight, Pedro Pascal zdradził, że fabularne szczegóły poszczególnych odcinków nie są przed nim zatajane przed kręceniem, na przykład w celu wywołania u niego bardziej wiarygodnej reakcji zaskoczenia. Otrzymuje on pełne scenariusze przed startem zdjęć i na przykład od początku wiedział, jakie jest prawdziwe imię Dziecka należącego do rasy Yody. Zna także szczegóły nadchodzących epizodów, lecz rzecz jasna ich nie zdradził.

Gwiazda The Mandalorian nie wie, ile sezonów będzie miał serial - ilustracja #1
Ile sezonów otrzyma jeszcze The Mandalorian?

Na koniec przypominamy, że nawet jeśli The Mandalorian się zakończy, to jego fani będą mieli co oglądać. Jakiś czas temu zapowiedziano bowiem aż trzy spin-offy tej produkcji – Ahsokę, Rangers of the New Republic oraz The Book of Boba Fett. Ten ostatni zadebiutuje w grudnio 2021 toku.

  1. Oficjalna strona internetowa Disneya
  2. Oficjalna strona internetowa marki Star Wars
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.