Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 2 sierpnia 2022, 12:36

Gwiazda Prey odpowiada, z kim powinien zmierzyć się Predator

Prey to nowe spojrzenie na uniwersum Predatora. Gwiazda tej produkcji ma nadzieję na kontynuację i wskazała, z kim najeźdźca z kosmosu powinien zmierzyć w przyszłych filmach.

Źródło fot.: Materiały promocyjne filmu Prey

Prey to najnowsza produkcja w uniwersum Predatora. Akcja filmu rozgrywa się 300 lat temu, a jego główną bohaterką jest wojowniczka z plemienia Komanczów. Jest to więc całkiem inne podejście do tematu w porównaniu z dotychczasowymi filmami opowiadającymi o walce z niebezpiecznym najeźdźcą z kosmosu.

Odtwórca roli Predatora, Dane DiLiegro, w ostatnim wywiadzie dla portalu Screen Rant wyjawił, w jakiej epoce chciałby osadzić następną część filmu. Trzeba przyznać, że jego wybór jest bardzo ciekawy i na pewno produkcja w tym okresie znalazłaby wielu fanów.

Chciałbym zobaczyć Predatora walczącego z samurajami. To byłoby naprawdę świetne. To bardzo fajna era, z fajnymi pancerzami. Artystycznie byłoby to duże pole do manewru.

Już jakiś czas temu reżyser Prey wyjawił, że jest szansa na pokazanie kosmicznego drapieżnika również w innych okolicznościach w kolejnych produkcjach z tego uniwersum. Wydaje się, że umieszczenie akcji w feudalnej Japonii byłoby strzałem w dziesiątkę, a słowa Dane’a DiLiegro tylko potwierdzają tę tezę.

Na razie jednak nie wiadomo, jaka będzie przyszłość uniwersum. Wszystko tak naprawdę zależy od sukcesu, jaki osiągnie Prey. Nietypowa produkcja o walce z Predatorem według pierwszych opinii jest bardzo dobrym powrotem do korzeni.

O jakości filmu przekonamy się niedługo. Prey zadebiutuje bowiem na platformie Disney+ już 5 sierpnia 2022 roku.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.