Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 maja 2013, 20:49

autor: Hed

GTA V na 20 nowych obrazkach plus parę ciekawostek o grze

Nurkowanie, napady rabunkowe, pościgi z policją – to tylko kilka z atrakcji pokazanych na 20 nowych obrazkach z Grand Theft Auto V. Wraz z nimi w sieci pojawiło się parę ciekawostek na temat gry studia Rockstar, której premiera nastąpi we wrześniu.

GTA V pod wodą - uwaga na rekiny. - GTA V na 20 nowych obrazkach plus parę ciekawostek o grze - wiadomość - 2013-05-02
GTA V pod wodą - uwaga na rekiny.

20 nowych obrazków z Grand Theft Auto V dołączyło do 3 nowych zwiastunów, jakie Rockstar wypuścił w tym tygodniu. Fotki pochodzące bezpośrednio z gry przedstawiają wszystko to, czego oczekiwalibyśmy po kolejnej odsłonie serii: samochody, samoloty, łodzie, bohaterów uzbrojonych w broń różnego typu, sceny miejskie i wiele innych rzeczy. Wśród nich znalazło się także kilka elementów, które będą unikatowe dla GTA V.

GTA V jak z serialu popularnonaukowego. - GTA V na 20 nowych obrazkach plus parę ciekawostek o grze - wiadomość - 2013-05-02
GTA V jak z serialu popularnonaukowego.

Nowe materiały z GTA V nie wnoszą wiele konkretnych informacji o samej grze, chociaż po raz kolejny pokazują, że będzie ona oferowała wszechstronne atrakcje oraz krajobrazy. Rzućcie okiem na wybranych przez nas parę obrazków (więcej znajdziecie tu). Nie brakuje na nich scen rodem z filmu o grupie organizującej napady rabunkowe, serialu popularnonaukowego, wyścigów o uciekaniu przed policją oraz wycieczki na malowniczą wysepkę. Szykuje się ciekawa i zróżnicowana przeprawa.

W ostatnich dniach Rockstar pokazał prasie nowe fragmenty GTA V. Dzięki temu potwierdzono, że w kampanii trafimy na 5-6 skoków rabunkowych na różne instytucje – każdy z nich ma wymagać przygotowania i odpowiedniego wykonania. Ciekawe jest to, że otrzymamy odmienne warianty podejścia do misji. Będzie można zakraść się przed dach, albo uderzyć frontalnie. Do napadów zatrudnimy też pomocników, w tym hakera, czy kierowcę. Jeśli przeżyją oni akcję, polepszą się ich zdolności.

GTA V jak… Need for Speed? - GTA V na 20 nowych obrazkach plus parę ciekawostek o grze - wiadomość - 2013-05-02
GTA V jak… Need for Speed?

Istotną rzeczą jest także to, że w grze otrzymamy swobodę przełączania się między trzema bohaterami. Kiedy wybierzemy inną postać, kamera oddali się do widoku świata i błyskawicznie przejdzie do nowej lokacji. Rockstar ograniczy tę opcję w pewnych sytuacjach, np. kiedy będziemy ścigani przez policję. Z innych ciekawostek warto wspomnieć o nurkowaniu. Odpowiedni sprzęt do zejścia pod wodę znajdziemy na łodziach. Podczas eksplorowania głębin nie będzie ograniczenia tlenu, chociaż trafimy na zagrożenia. Najgroźniejszym z nich wydają się.. rekiny.

GTA V jak… Kane & Lynch? - GTA V na 20 nowych obrazkach plus parę ciekawostek o grze - wiadomość - 2013-05-02
GTA V jak… Kane & Lynch?

Grand Theft Auto V to produkcja, której przedstawiać nie trzeba – sandboksowa gra akcji o przestępcach, rozgrywająca się na terenie otwartego miasta Los Santos. Poznamy w niej historie trzech postaci: znudzonego życiem byłego gangstera Michaela, socjopatycznego Trevora oraz młodego i ambitnego Franklina. Premiera GTA V odbędzie się 17 września tego roku na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Rockstar wciąż nie potwierdził, czy wyda grę na PC.

  1. Oficjalna strona GTA V
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V