Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 listopada 2021, 22:12

Rockstar wypuszcza kolekcję gifów z GTA Trilogy Definitive Edition

Rockstar zaprezentował kolekcję naklejek i gifów nawiązujących do najbardziej ikonicznych momentów z trylogii GTA. Ujrzymy na nich samą śmietankę gangsterskiej serii.

Rockstar Games wypuścił kilkadziesiąt gifów z najbardziej ikonicznych momentów z trylogii GTA w odświeżonej wersji, a także naklejki. Prawdopodobnie nie na to liczyli fani, którzy oczekują raczej kolejnych zwiastunów lub gameplayu z nadchodzącego pakietu remasterów GTA: The Trilogy – Definitive Edition.

W kolekcji odnajdziemy między innymi słynne „Aw sh*t, here we go again”. Poza tym nie brakuje najbardziej kultowych fragmentów pochodzących z przerywników z Vice City i GTA III. Ujrzymy tam nie tylko CJ-a, Claude’a i Tommy’ego, ale także Juana Corteza, Ricardo Diaza, Big Smoke’a czy Catalinę. Całą kolekcję naklejek i gifów można podziwiać w bazie danych Giphy, ich kompilację zobaczycie też na poniższym filmie z kanału Junior_Djjr - MixMods na YouTube.

Rockstar Games o nowościach poinformował dzisiaj na swojej oficjalnej stronie internetowej oraz za pośrednictwem Twittera:

Aby uczcić nadchodzącą premierę Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, wybraliśmy kilka kultowych momentów ze wszystkich trzech gier i opublikowaliśmy je na naszym oficjalnym @Giphy. Wystarczy, że wyszukasz #gtatrilogy, aby urozmaicić rozmowę.

Gify i naklejki są dostępne między innymi na Messengerze, Instagramie i TikToku.