Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 listopada 2020, 17:23

autor: Froozyy

GTA Online The Cayo Perico Heist - największa aktualizacja w historii gry już w grudniu

Deweloperzy z Rockstar Games zapowiedzieli dziś największą aktualizację gry GTA Online, dzięki której gracze w swoje ręce dostaną m.in. zupełnie nową lokację. Rozszerzenie zadebiutuje w grudniu tego roku.

Zgodnie z ostatnimi informacjami deweloperzy ze studia Rockstar Games zapowiedzieli dzisiaj nową aktualizację do GTA Online (według ich słów – największą do tej pory), dzięki której do gry trafi zupełnie nowa lokacja i atrakcje dla graczy. The Cayo Perico Heist, bo tak nazwano to darmowe rozszerzenie, zadebiutuje 15 grudnia, aczkolwiek na razie otrzymaliśmy tylko jego krótki teaser, który możecie obejrzeć poniżej.

Na szczegółowe informacje dotyczące zapowiedzianej aktualizacji będziemy musieli jeszcze poczekać, ale twórcy zdradzili graczom, czego mogą się spodziewać. Nową lokacją w grze będzie wyspa jednego z największych baronów narkotykowych, a nam przyjdzie m.in. wziąć udział w ogromnym napadzie na jego posiadłość. Zaznaczono również, że skok będzie można przeprowadzić w całości w pojedynkę, co na pewno niektórych ucieszy. Oprócz tego pojawią się nowe maszyny (w tym uzbrojony okręt podwodny), dodatkowe atrakcje czy nawet stacje radiowe.

Na koniec warto przypomnieć przeciek z października tego roku, w którym pojawiła się grafika przedstawiająca wyspę, która rzekomo miała być fragmentem mapy GTA VI. Wszystko wskazuje na to, że owa lokacja pojawi się jednak w GTA Online (i będzie miejscem schronienia wspomnianego wcześniej barona narkotykowego), chociaż na potwierdzenie tych słów musimy jeszcze poczekać.