Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2020, 12:22

autor: Aquma

GTA Online – Rockstar posłuchał graczy, Ci chwalą zmiany

Gracze są zadowoleni ze zmian, które wprowadzono w najnowszej aktualizacji do GTA Online. Chodzi o poprawki eliminujące znane błędy oraz poprawiające komfort rozgrywki.

GTA Online – Rockstar posłuchał graczy, Ci chwalą zmiany - ilustracja #1
Nowy patch do GTA Online zbiera dobre opinie.

W SKRÓCIE:

  1. najnowsza aktualizacja do GTA Online naprawiła kilka znanych błędów i wprowadziła parę zmian poprawiających komfort rozgrywki;
  2. chodzi m.in. o licznik czasu związany z Lucky Wheel oraz łatwiejsze odsyłanie samochodów do garażu.

Gracze GTA Online chwalą zmiany wprowadzone w najnowszej aktualizacji. Mowa o usprawnieniach typu QOL (ang. Quality of Life), czyli rzeczach wpływających na komfort rozgrywki, a także poprawkach kilku znanych błędów. Patch został podsumowany zabawnym memem nawiązującym do filmu Avengers: Wojna bez granic.

GTA Online – Rockstar posłuchał graczy, Ci chwalą zmiany - ilustracja #2
„Idealnie zrównoważony, tak jak wszystko być powinno”.

GTA Online Summer Special – najciekawsze poprawki

W wątkach, które pojawiły się na forum Reddit, najczęściej wspomina się o czterech głównych zmianach. Dwie z nich są poprawkami błędów, a dwie kolejne dotyczą interfejsu.

  1. Odsyłanie samochodu bez klubu motocyklowego – w przeszłości gracze mogli odesłać samochód do garażu będąc w dowolnym miejscu świata gry tylko po dołączeniu do klubu motocyklowego (w skrócie MC – od Motorcycle Club) albo wezwaniu mechanika, co często wymagało przebycia sporego dystansu. Funkcja wprowadzona w ostatnim patchu znosi te ograniczenia;
  2. Licznik Lucky Wheel w kasynie – deweloperzy dodali również licznik, który informuje graczy, ile czasu musi jeszcze minąć, by mogli ponownie skorzystać z „koła fortuny” w kasynie (tzw. Lucky Wheel). Poprzednio użytkownicy musieli zapamiętywać lub zapisywać godzinę aktywacji przedmiotu.
  3. Wyeliminowanie „Gold Glitcha” – twórcy naprawili bug, który umożliwiał zarabianie anormalnie dużych pieniędzy w czasie napadu na kasyno.
  4. Usunięcie glitcha umożliwiającego opóźnienie odliczania w misjach Bunker Sales – błąd pozwalał zablokować licznik na pewien czas. Wymagało to otwarcia telefonu na moment przed tym, jak miał zadzwonić do nas Agent 14, dzięki czemu mogliśmy na spokojnie dotrzeć do pierwszej lokalizacji wskazanej w misji.

Przypominamy, że dostępna od wczoraj aktualizacja GTA Online Summer Special obejmuje także nową zawartość – m.in. nowe tory wyścigowe oraz misje kooperacyjne.

  1. Recenzja gry Grand Theft Auto Online - multiplayer z potencjałem
  2. GTA Online – poradnik
  3. GTA Online – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Grand Theft Auto Online

Grand Theft Auto Online