Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lipca 2021, 14:10

autor: AlexB

Promocje i bonusy w GTA Online z okazji Dnia Niepodległości USA

Przy okazji zbliżającego się amerykańskiego Dnia Niepodległości studio Rockstar przygotowało okolicznościowe bonusy dla graczy GTA Online. Przez najbliższy tydzień będą oni mogli liczyć między innymi na zniżki na patriotyczne fanty i mnożniki nagród za branie udziału w poszukiwaniu skarbów, mobilnych operacjach oraz Powietrznym kurierze.

W SKRÓCIE
  1. Jeśli chodzi o cotygodniowe bonusy dla graczy GTA Online, tym razem firma Rockstar przygotowała je z myślą o niedzielnym Dniu Niepodległości USA.
  2. Przez najbliższy tydzień mogą oni liczyć między innymi na mnożniki nagród za branie udziału w poszukiwaniu skarbów, mobilnych operacjach oraz Powietrznym kurierze, zniżki w sklepach oraz darmowe fanty.

Różnorakie bonusy dla graczy bawiących się w GTA Online absolutnie nie są niczym nowym. Zmieniają się one regularnie raz w tygodniu. Jednak tym razem, przez wzgląd na fakt, że w najbliższą niedzielę będziemy mieli 4 lipca, czyli amerykański Dzień Niepodległości, są one dość wyjątkowe. Studio Rockstar postarało się bowiem, by tematycznie wiązały się właśnie z tym świętem.

Zacznijmy od mnożników zdobywanych nagród. Jak zauważają twórcy, nie ma nic bardziej amerykańskiego, niż pogoń za sławą i bogactwem. Dlatego jeśli zdecydujecie się spróbować swoich sił w poszukiwaniu skarbów, możecie liczyć na podwójną wypłatę w postaci pieniędzy oraz RP.

Promocje i bonusy w GTA Online z okazji Dnia Niepodległości USA - ilustracja #1
Gotowi na poszukiwanie skarbów?

Według Rockstara na wskroś amerykańskie jest także przemierzanie dróg i bezdroży w specjalnych pojazdach w ramach mobilnych operacji, a także latanie w przestworzach w trakcie wykonywania misji z serii Powietrzny kurier. Branie udziału w tych aktywnościach przez najbliższy tydzień będzie premiowane potrójnie.

Wyjątkowe nagrody możecie także zgarnąć biorąc udział w wojnach handlowych. Za zgarnianie i odzyskiwanie ładunków w najbliższych dniach możecie liczyć na kapelusze piwne Pisswasser, Benedict, Patriot i Supa Wet albo koszulkę Statua Szczęśliwości.

Ekipa Rockstar przygotowała także zupełnie darmowe nagrody. Za samo zalogowanie się do GTA Online w ciągu najbliższego tygodnia otrzymacie koszulkę BCTR. Możecie także liczyć na bezpłatny plecak na spadochron w barwach USA.

Promocje i bonusy w GTA Online z okazji Dnia Niepodległości USA - ilustracja #2
Przez najbliższy tydzień będzie można zdobyć za darmo m.in. koszulkę.

Teraz czas na odrobinę hazardu. W tym tygodniu główną nagrodą w kole fortuny w Diamond Casino & Resort jest Declasse Hotring Sabre z oznaczeniem Patriot Beer nr 19. Ponadto można wygrać zwyczajowe upominki - pieniądze, RP, ubrania, przekąski i przeróżne niespodzianki.

W końcu, przez najbliższy tydzień gracze GTA Online mogą także liczyć na zniżki na przeróżne pojazdy i przedmioty, z których większość ma kojarzyć się z szeroko pojętym amerykańskim patriotyzmem i sposobami na świętowanie 4 lipca. Rabatami objęte zostały między innymi łódź podwodna Kosatka, monster truck Vapid Liberator, motocykl Western Sovereign, klaksony, muszkiety, wyrzutnia fajerwerków (wraz z fajerwerkami), odzież i farby na twarz, fryzury, maski, a nawet bunkry. Więcej szczegółów znajdziecie w tym miejscu.

Promocje i bonusy w GTA Online z okazji Dnia Niepodległości USA - ilustracja #3
W kole fortuny można wygrać teraz taki oto samochód.

Na koniec przypominamy jeszcze, że jak zwykle na dodatkowe premie i korzyści w GTA Online mogą liczyć posiadacze konta Amazon Prime Gaming. Po powiązaniu go z profilem Rockstar Games Social Club otrzymają 100 tysięcy GTA$ za grę w tym tygodniu, a także zniżki na helikopter Buckingham Valkyrie i samochód Dinka Sugoi.

  1. Oficjalna strona GTA Online
  2. GTA Online – poradnik do gry