Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 grudnia 2020, 10:28

autor: Aquma

GTA Online otrzyma więcej zawartości dla pojedynczego gracza

Deweloperzy ze studia Rockstar Games przyznali w wywiadzie, że planują dodać więcej zawartości single player do gry Grand Theft Auto Online.

W SKRÓCIE:

  1. GTA Online otrzyma więcej zawartości dla pojedynczego gracza;
  2. deweloperzy ze studia Rockstar Games chcą, by tytuł pozwalał na zabawę zarówno osobom lubiącym kooperację, jak i samotnikom.

Niedawno w GTA Online zadebiutował nowy napad Cayo Perico. Jedną z jego charakterystycznych cech jest fakt, że można go ukończyć grając w pojedynkę, co w przypadku wcześniejszych akcji nie było możliwe. Okazuje się, że omawiana gra może otrzymać więcej tego rodzaju zawartości. Deweloperzy ze studia Rockstar Games przyznali to w rozmowie z serwisem GQ.

Myślę, że w przyszłości będziemy dodawać więcej tego typu elementów dla pojedynczego gracza – stwierdził Tarek Hamad, dyrektor produkcji.

Według Scotta Butcharda – dyrektora projektowego odpowiedzialnego za Cayo Perico – umożliwienie grania zarówno w pojedynkę, jak i w zespole jest świetnym pomysłem. Obydwa podejścia mają swoje plusy – wykonując misję samotnie, zarobimy więcej i łatwiej będzie nam się skradać, ale za to z drużyną możemy zrealizować dodatkowe cele.

To coś, o czym myślimy już od dłuższego czasu, a społeczność głośno o to prosiła. Chcielibyśmy to kontynuować. Chcemy szanować zespoły i osoby, które chcą grać w kooperacji. Ale jednocześnie chcemy sprawić, by dla graczy solowych również było to ciekawe doświadczenie. Obydwa podejścia mają swoje zalety. Jeśli wejdziesz tam sam, zgarniesz 100 procent pieniędzy, a do tego o wiele łatwiej będzie ci się ukrywać i planować, bo nie musisz się komunikować z innymi. Grając z innymi możesz rozdzielić zespół, dzięki czemu zrobicie wiele rzeczy na raz. Dzięki temu możecie wykonać więcej drugorzędnych celów - np. mogę odesłać Tareka do wieży kontrolnej, aby zdjął osłony przeciwlotnicze, podczas gdy ja zaczynam grabić stosy gotówki – stwierdził deweloper.

  1. Recenzja gry Grand Theft Auto Online - multiplayer z potencjałem
  2. GTA Online – poradnik
  3. GTA Online – strona oficjalna