Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 23 grudnia 2020, 11:37

autor: Aquma

Powiadomienia na GRYOnline.pl - obserwuj ulubione gry

Portal GRYOnline.pl wzbogacił się o nową funkcję – notyfikacje push, które powiadomią Was o nowych tekstach dotyczących interesujących Was gier.

Niedawno na portalu GRYOnline.pl rozpoczęliśmy testowanie nowej funkcji – powiadomień, które poinformują Was o nowych wiadomościach czy artykułach na temat danej gry. Mowa o tzw. notyfikacjach push, które na komputerze wyświetlają się w prawym dolnym rogu ekranu (ich wygląd na smartfonie prezentuje poniższy obrazek). Jest dla nas bardzo ważne, żeby nie irytować Was nadmierną ilością powiadomień, dlatego wciąż pracujemy nad dopracowaniem częstotliwości wysyłania notyfikacji.

Powiadomienia na GRYOnline.pl - obserwuj ulubione gry - ilustracja #1
Powiadomienia na ekranie smartfona.

Powiadomienia można znaleźć pod newsami, artykułami, pod spisem treści w poradnikach oraz w encyklopedii. Dzięki nim dowiecie się, co nowego słychać w przydatnym dla Was poradniku, lub otrzymacie informacje o świeżo opublikowanej recenzji. By sprawdzić nowość, wystarczy kliknąć oznaczony kolorem niebieskim przycisk, baner lub ramkę „Obserwuj grę”. Następnie konieczne będzie jeszcze wyrażenie zgody na pokazywanie notyfikacji.

Powiadomienia na GRYOnline.pl - obserwuj ulubione gry - ilustracja #2
Banner powiadomień na smartfonie.

Uwaga! W przypadku telefonów notyfikacje push działają tylko na urządzeniach z systemem Android. Na iOS funkcja ta niestety nie jest obecna. Ma się to jednak zmienić w przyszłości.

Na koniec jeszcze kilka ważnych informacji. Pod tym adresem możecie sprawdzić, jakie gry w danym momencie subskrybujecie, a także wyłączyć powiadomienia. Co więcej, notyfikacje nie wymagają bycia zalogowanym, a każde urządzenie lub przeglądarka posiada własny zbiór ustawień – inaczej mówiąc, subskrybując jakiś tytuł na smartfonie nie otrzymamy powiadomień na jego temat na komputerze, chyba że tam również zaznaczymy odpowiednią opcję.