Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2021, 13:00

Nowe bonusy i nagrody dla graczy w GTA Online

Studio Rockstar przygotowało nowe bonusy dla osób bawiących się w GTA Online. Do 28 kwietnia będzie można zdobyć między innymi potrójne nagrody za wykonywanie zadań dla kasyna.

W SKRÓCIE
  1. W GTA Online pojawiły się nowe bonusy dla graczy.
  2. Mogą oni cieszyć się między innymi z mnożnika nagród za zlecenia dla kasyna oraz wyścigi kaskaderskie.
  3. Nie zapomniano także o rabatach na różne fanty.

Mieliście ochotę w najbliższych dniach wskoczyć do świata Grand Theft Auto Online? Jeśli tak, to mamy dla Was dobre wieści, a jeśli nie, to może warto, byście to przemyśleli. Studio Rockstar przygotowało bowiem nową porcję atrakcji dla osób bawiących się w tym sieciowym module GTA V, które będą obowiązywały do 28 kwietnia. O jakie konkretnie chodzi?

Przede wszystkim osoby, które zdecydują się na wykonanie zleceń dla kasyna (odpieranie ataków najemników, wożenie VIP-ów itp.) mogą liczyć na potrójne nagrody od Pani Baker. Mowa tu zarówno o pieniądzach, jak i RP. Dodatkowo w tym tygodniu w tym przybytku hazardu ma pojawić się nowa dostawa diamentów. O tym, czy to prawda, każdy może przekonać się osobiście, podejmując próbę wejścia do skarbca.

Jeśli jednak nie interesują Was takie sprawy, to zawsze możecie odwiedzić Diamond Casino & Resort w celu darmowego zakręcenia kołem fortuny. Główną nagrodą w tym tygodniu jest prototyp japońskiego samochodu wyścigowego Annis RE-7B. Prócz tego można wygrać chociażby pieniądze oraz ubrania.

Nowe bonusy i nagrody dla graczy w GTA Online - ilustracja #1
W najbliższych dniach zwycięstwa w wyścigach kaskaderskich będą warte więcej.

Przez najbliższy tydzień co robić będą mieli także miłośnicy ścigania się w GTA Online. Zwycięzcy wyścigów kaskaderskich otrzymają podwójne nagrody w postaci pieniędzy oraz RP. Dodatkowo jeśli weźmiecie udział w dowolnej rywalizacji z bolidami w roli głównej, to możecie liczyć na darmową koszulkę. Pojawi się ona w Waszych ekwipunkach w przyszłym tygodniu.

Na co można wydać zrabowane bądź zarobione pieniądze? Na przykład na przedmioty, które przez najbliższe dni będą udostępnione po obniżonych cenach. Atrakcyjnymi rabatami objęte zostały między innymi elementy dekoracyjne penthouse w kasynie czy pojazdy pokroju Pegassi Torero czy Nagasaki Stryder. Szczegóły na temat promocji znajdziecie w tym miejscu.

Nowe bonusy i nagrody dla graczy w GTA Online - ilustracja #2
Ktoś chętny na Pegassi?

Na koniec przypominamy jeszcze, że jeśli zdecydujecie się na połączenie swojego konta Rockstar Games Social Club z kontem Amazon Prime Gaming, to dostaniecie dodatkowe gratisy - sonar dla łodzi podwodnej Kosatka, a także 200 tysięcy dolarów. Ponadto będziecie mogli cieszyć się z rabatów na samochody Grotti GT500 oraz Pfister Comet Safari.

  1. Oficjalna strona GTA Online
  2. GTA Online – poradnik do gry