Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 lipca 2020, 09:55

GTA Online może dostać Liberty City i część zawartości GTA 4

W sieci pojawiły się plotki sugerujące, że pod koniec tego roku do GTA Online trafi zremasterowana wersja miasta Liberty City z Grand Theft Auto 4. Powrócą również znane postacie, w tym Niko Bellic.

GTA Online może dostać Liberty City i część zawartości GTA 4 - ilustracja #1
Możliwe, że pod koniec tego roku powrócimy do Liberty City.

W sieci pojawiły się intrygujące plotki dotyczące dalszych planów rozwoju Grand Theft Auto Online. Według nich studio Rockstar Games zamierza umożliwić nam powrót do Liberty City, czyli miasta, które ostatnio mieliśmy okazję odwiedzić w Grand Theft Auto IV.

Zawartość związana z Liberty City ma trafić do GTA Online w grudniu tego roku. Obejmie ona m.in. napad na miejscowe rezerwy złota. Powróci postać Niko Bellica, której głosu ponownie użyczy Michael Hollick. Nie zabraknie także kuzyna Romana.

Poza samym napadem mamy otrzymać zremasterowaną wersję Liberty City, którą będziemy mogli swobodnie eksplorować. Nie zabraknie różnorodnych aktywności oraz krótkich zleceń. Metropolia ma otrzymać wiele dodatkowych lokacji w porównaniu z wersją z GTA 4. Przyszłoroczne aktualizacje do GTA Online mają skoncentrować się głównie na dalszym rozwijaniu tego miasta.

Te doniesienia pochodzą od użytkownika serwisu Reddit o ksywce markothemexicam. Zazwyczaj źródła tego typu są mało wiarygodne, ale w tym wypadku może być inaczej. Osoba ta wcześniej kilkukrotnie publikowała plotki, dotyczące m.in. nadchodzących DLC czy zapowiedzi GTA 5 na PS5, które potem okazywały się prawdziwe. Źródłem wszystkich tych informacji ma być współlokator, który do niedawna pracował w studiu Rockstar Games.

Taki kierunek rozwoju GTA Online wydaje się logiczny. Studiu Rockstar Games znacznie łatwiej byłoby podrasować elementy z Grand Theft Auto IV zamiast tworzyć nową zawartość od zera. To ma tym większe znaczenie, że deweloper najpewniej koncentruje się obecnie na produkcji szóstej odsłony cyklu, więc moce przerobowe, jakie jest w stanie skierować do Grand Theft Auto Online, są ograniczone.

  1. GTA V za darmo w Epic Games Store
  2. Recenzja gry GTA V na PC - Los Santos piękne, jak nigdy przedtem
  3. Niesamowite szczegóły Grand Theft Auto V – gra dopieszczona jak żadna inna
  4. GTA V - poradnik do gry
  5. Grand Theft Auto V - kompendium wiedzy
  6. Oficjalna strona Grand Theft Auto V