Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2021, 11:26

GTA 6 może rozczarować wielu graczy; prace nad grą mają być bardzo chaotyczne

Według najnowszych doniesień, prace nad GTA 6 przebiegają tak chaotycznie, że gotowa gra może roczarować wiele osób.

W SKRÓCIE:
  1. prace nad GTA 6 mają przebiegać bardzo chaotycznie,
  2. z tego powodu gra może ostatecznie okazać się mniej ambitna, niż oczekują fani,
  3. w najbliższych tygodniach nie ma co spodziewać się premiery Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition na Steamie.

W sieci pojawiły się ciekawe doniesienia dotyczące Grand Theft Auto 6. Ich źródłem jest analityk, piszący na Twitterze pod pseudonimem AccNgt. Warto zwrócić uwagę na to, co ma do powiedzenia, gdyż niedawno informował, że na gali The Game Awards 2021 pojawi się Star Wars: Eclipse. Tak się właśnie stało. Również udostępnione przez niego materiały graficzne i informacje okazały się prawdziwe. Nie jest to więc przypadkowy Internauta, wymyślający bzdury na Twitterze.

Według AccNgt cykl produkcyjny GTA 6 jest szalenie chaotyczny. Analityk uważa, że spowoduje to, iż gra okaże się sporym rozczarowaniem dla wielu osób. Podkreśla, że nie chodzi tutaj o oprawę graficzną. Najpewniej oznacza to, że z powodu problemów produkcyjnych ostateczny kształt projektu może okazać się mniej ambitny, niż początkowo planowano.

GTA 6 może rozczarować wielu graczy; prace nad grą mają być bardzo chaotyczne - ilustracja #1

Wypatrujecie zapowiedzi GTA 6? Oczekiwanie na to może umilić Wam lektura naszej publicystyki:

  1. 4 rzeczy, których GTA 6 może nauczyć się od Cyberpunka 2077
  2. Chcę zagrać w nowe Saints Row, bo nie wiem, czy doczekam się GTA 6

Stan prac ma być na tyle zły, że AccNgt uważa, iż zapowiedź gry w tym roku lub na początku przyszłego będzie dużym powodem do obaw. Wynika to z tego, że Rockstar Games zazwyczaj nie każe długo czekać na premierę swoich nowych tytułów. Natomiast jeśli do zapowiedzi pozostał jeszcze szmat czasu, to daje to nadzieję, że twórcom uda się wyprowadzić tytuł na prostą i uniknąć rozczarowania.

Te doniesienia pasują do wcześniejszych plotek, które sugerowały, że prace nad GTA 6 nie przebiegają dobrze. Jeśli te informacje są prawdziwe, to pozostaje mieć nadzieję, że Rockstar nie będzie się spieszył z premierą i zapewni twórcom czas potrzebny na odpowiednie dopracowanie projektu. Nikt nie chce powtórki z tegorocznego Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition.

Warto na koniec wspomnieć inną informację dotyczącą produkcji studia Rockstar, którą AccNgt przekazał w ostatnich dniach. Według niego nie ma w planach wydania Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition na Steam i w Epic Games Store w najbliższych tygodniach. Premiery na tych platformach zostały opóźnione i nie wiadomo, kiedy dojdą do skutku.

  1. Oficjalna strona studia Rockstar Games