Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 sierpnia 2020, 19:42

GTA 5: gracz poleciał samolotem za pomocą Kinecta

Na Reddicie pojawił się ciekawy projekt wykorzystujący kontroler Xbox Kinect. Jeden z użytkowników serwisu użył narzędzia w taki sposób, by umożliwić latanie samolotem w GTA V za pomocą wychyleń swojego ciała.

GTA 5: gracz poleciał samolotem za pomocą Kinecta - ilustracja #1
Samoloty nie są ulubionym środkiem transportu części graczy GTA.

Społeczność Reddita po raz kolejny wykazała się kreatywnością. Jeden z użytkowników serwisu znalazł interesujące zastosowanie kontrolera ruchowego Xbox Kinect. Z pomocą tego narzędzia udało mu się polecieć samolotem w GTA V, sterując nim jedynie za pomocą wychyleń ciała. Według autora możliwe jest to dzięki przypisaniu konkretnych klawiszy z klawiatury do gestów. Co najciekawsze, rozwiązanie to nie modyfikuje plików źródłowych gry. Całość została uwieczniona na poniższym filmie.

  1. Grand Theft Auto V – strona oficjalna
  2. GTA 5 - poradnik do gry
  3. Niesamowite szczegóły Grand Theft Auto V – gra dopieszczona jak żadna inna

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej