Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 grudnia 2019, 21:27

autor: aadamus

Gry w pudełkach – najciekawsze oferty na weekend 21-22 grudnia

Jak co weekend przejrzeliśmy oferty polskich sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. W niższych cenach zakupicie między innymi Control, Mortal Kombat 11 oraz Sekiro: Shadows Die Twice.

Wśród przecenionych tytułów znajdziecie między innymi Control. - Gry w pudełkach – najciekawsze oferty na weekend 21-22 grudnia - wiadomość - 2019-12-20
Wśród przecenionych tytułów znajdziecie między innymi Control.

Ten weekend to ostatnia szansa by zakupić świąteczne prezenty dla najbliższych. Jeśli planujecie sprawić komuś jakiś tytuł, to zapraszamy do sprawdzenia naszego tradycyjnego przeglądu ofert na pudełkowe wydania najróżniejszych produkcji. W ten weekend w niższych cenach znajdziecie między innymi Control, Mortal Kombat 11 oraz Sekiro: Shadows Die Twice. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższym zestawieniem.

Gry

 1. Sekiro: Shadows Die Twice – 179 zł, Media Expert, PlayStation 4
 2. American Truck Simulator: Złota Edycja – 39 zł, Media Expert, PC
 3. We. The Revolution – 35 zł, Media Expert, PC
 4. Control – 129 zł, Media Expert, PlayStation 4
 5. Trine 4: The Nightmare Prince – 69 zł, Media Expert, PC
 6. The Bard's Tale IV – 85 zł, Media Expert, PlayStation 4
 7. Borderlands 3 – 149 zł, RTV Euro AGD, PlayStation 4
 8. Hellblade: Senua's Sacrifice – 49 zł, RTV Euro AGD, Xbox One
 9. Crossroads Inn – 49 zł, RTV Euro AGD, PC
 10. Spyro Reignited Trilogy – 79,90, RTV Euro AGD, PlayStation 4
 11. The Walking Dead Sezon Finałowy – 59 zł, RTV Euro AGD, Xbox One
 12. Mortal Kombat 11 – 139,90, Grymel.pl, Xbox One
 13. Car Mechanic Simulator 2018 Edycja Specjalna – 24,90 zł, Grymel.pl, PC
 14. Dead Rising 4 – 49,90 zł, Grymel.pl, PC
 15. Syberia 2 – 84,55 zł, Amazon.de, Nintendo Switch
 16. Surviving Mars – 66,86 zł, Amazon.de, Xbox One
 17. NBA 2K19 – 69,56 zł, Amazon.de, PlayStation 4

Garść uwag odnośnie ofert ze sklepu Amazon.de. Podane ceny zostały przeliczone według bieżącego kursu walut i uwzględniono przy tym także różnicę między polskim a niemieckim podatkiem VAT (który w naszym kraju jest wyższy niż u zachodniego sąsiada). Warto mieć też na uwadze, że gry w cenie od 39 euro mają gwarantowaną darmową dostawę do Polski (szczegóły tutaj).

Przypominamy również o specjalnej akcji dla firm, które zdecydują się założyć darmowe konto Amazon Business, oferujące szereg udogodnień i ułatwień dla działalności gospodarczej (m.in. możliwość zarządzania zamówieniami pracowników oraz zaawansowane możliwości monitorowania wydatków przedsiębiorstwa). Klienci, którzy zdecydują się zarejestrować w Amazon Business, w ciągu 48 godzin od weryfikacji konta otrzymają specjalny kod dający 50% zniżki na pierwszy zakup o wartości 100 euro. Więcej o Amazon Business można się dowiedzieć tutaj, rejestracji dokonać można natomiast pod tym adresem. Zasady promocji dostępne są tutaj.

Konsole

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie także o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.