Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2016, 00:01

autor: Ender

Grow Up – następca Grow Home zapowiedziany przez Ubisoft

Firma Ubisoft zapowiedziała następcę ubiegłorocznej gry Grow Home. Sequel, zatytułowany Grow Up, zadebiutuje w sierpniu tego roku na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Grow Home, który zadebiutował w dystrybucji cyfrowej w lutym ubiegłego roku, był interesującym eksperymentem Ubisoftu. Niewielka gra opowiadała o przygodach sympatycznego czerwonego robota, który przy pomocy ogromnej rośliny starał się dotrzeć do mieszczącego się na orbicie statku kosmicznego. Tytuł okazał się na tyle popularnym pomysłem, że jego twórcy postanowili zaproponować graczom jego kontynuację w postaci sequela, zatytułowanego Grow Up. Produkcja zadebiutuje w sprzedaży w sierpniu i pojawi się równocześnie na komputerach PC oraz konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

W Grow Up gracze ponownie wcielają się w robota o imieniu BUD. Tym razem bohater otrzyma jednak zupełnie nowe zdolności, takie jak mechaniczne skrzydła. W trakcie zabawy przemierzać będziemy pokaźnej wielkości otwartą mapę świata, przedstawiającą kolorową trójwymiarową planetę, wraz z otaczającymi ją latającymi wyspami, kryjącymi różnego rodzaju niespodzianki. Podobnie jak w Grow Home do podróży będziemy wykorzystywali młode pędy rozrastającej się w szybkim tempie ogromnej rośliny.

  1. Oficjalna strona Ubisoft