Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 września 2013, 09:14

autor: Adrian Werner

Grand Theft Auto V – nowy zwiastun stylizowany na reklamę hrabstwa Blaine

Studio Rockstar opublikowało nowy zwiastun Grand Theft Auto V. Filmik stylizowany jest na humorystyczną reklamę, zachwalającą wątpliwe walory hrabstwa Blaine.

Od premiery Grand Theft Auto V dzieli nas już tylko kilkadziesiąt godzin. Nic zatem dziwnego, że studio Rockstar robi co może, aby jeszcze bardziej podkręcić atmosferę przed rynkowym debiutem gry. Najnowszym przejawem tej aktywności jest świeży zwiastun.

Filmik stylizowany jest na reklamę telewizyjną zachwalającą walory hrabstwa Blaine, które odwiedzimy podczas rozgrywki. W typowym dla zespołu Rockstar stylu całość jest mocno humorystyczna. W zwiastunie prezenter radiowy poleca takie atrakcje jak niezdrowa żywność, bójki w barach, czy możliwość odstrzelenia każdego zwierzęcia, które nawinie nam się przed celownik.

Grand Theft Auto V – nowy zwiastun stylizowany na reklamę hrabstwa Blaine - ilustracja #1

Grand Theft Auto V trafi na półki polskich sklepów 17 września w wersjach na konsole PlayStation 3 i Xbox 360. Dla najbardziej niecierpliwych fanów serii zostaną zorganizowane nocne premiery w wybranych sklepach sieci Tesco, Empik, Media Markt i Saturn, gdzie będziecie mogli nabyć grę zaraz po wybiciu północy. Zainteresowanie projektem jest ogromne. Kilka dni temu informowaliśmy, że Polacy złożyli już 20 tysięcy zamówień przedpremierowych.

Niestety, do tej pory nie potwierdzono oficjalnie wersji pecetowej gry. Miłośnicy cyklu, którzy preferują granie na komputerach stają więc przed niemałym dylematem. Grand Theft Auto V prędzej czy później zapewne zawita na PC, ale na chwilę obecną trudno przewidywać, kiedy to nastąpi.

  1. Grand Theft Auto V – oficjalna strona gry
  2. Kup najtaniej grę Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V to gra akcji studia Rockstar, należąca do jednego z najpopularniejszych cykli w historii. Najnowsza odsłona serii opowiada historię trzech przestępców, którzy wspólnie podejmują się wykonania serii niebezpiecznych skoków. Taka konstrukcja fabularna umożliwiła autorom wprowadzenie możliwości swobodnego przełączania się między postaciami.

Duże zmiany mają zajść również w trybie multiplayer, który poziomem rozbudowania wielokrotnie przebije wszystkie wcześniejsze dokonania autorów. Fanów cyklu ucieszy także wprowadzenie opcji nurkowania. Warto dodać, że w naszym kraju gra ukaże się polskiej kinowej wersji językowej, czyli z napisami.