Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 kwietnia 2015, 11:27

autor: Luc

Gracze Pillars of Eternity mogą wziąć udział w testach przyszłych aktualizacji

Obsidian Entertaiment niedawno rozpoczął nowy program testerski, w którym wszyscy grający w Pillars of Eternity za pośrednictwem Steam, mogą przyjrzeć się nadchodzącym aktualizacjom przed ich oficjalna premierą. Uczestnictwo w becie, może jednak uszkodzić istniejące zapisy rozgrywki.

Twórcy proszą graczy o pomoc w wyłapywaniu błędów. - Gracze Pillars of Eternity mogą wziąć udział w testach przyszłych aktualizacji - wiadomość - 2015-04-12
Twórcy proszą graczy o pomoc w wyłapywaniu błędów.

Ogromny sukces wyczekiwanego od dawna Pillars of Eternity sprawił, iż przyszłość marki rysuje się wyjątkowo optymistycznie. Po niedawnych doniesieniach dotyczących rozszerzenia uniwersum na inne media, studio Obsidian Entertaiment poinformowało, że w rozwój produkcji chce włączyć także i samych graczy. Gra otrzymała do tej pory już kilka aktualizacji, ale wraz ze startem nowego programu testerskiego, wszyscy chętni będą mogli sprawdzić planowane zmiany przed ich oficjalną premierą. Całość ma być nastawiona na wyłapywanie błędów nadchodzącej zawartości, choć twórcy nie ukrywają, że proces niesie dla graczy pewne zagrożenie.

Udostępniane zmiany nie będą poddawane testom w pełni stabilnej formie, więc mogą spowodować pewne nieoczekiwane konsekwencje. Dla bezpieczeństwa, zalecamy NIE korzystanie z istniejących już zapisów rozgrywki, bo mogą one po prostu ulec nieodwracalnemu uszkodzeniu. Jeśli się na to zdecydujecie – robicie to na własne ryzyko.

Aby uzyskać dostęp do przyszłych aktualizacji w fazie beta, należy postępować zgodnie z poniższymi krokami:

  1. Wejdź we „właściwości” gry z poziomu biblioteki Steam
  2. Przejdź do zakładki „Beta”
  3. W polu kod dostępu wpisz BETAPASSWORD i kliknij „Sprawdź kod”
  4. Z listy pozycji wybierz odpowiednią wersję bety

Osoby, które zdecydują się na wzięcie udziału w programie, mogą zgłaszać wszystkie wyłapane błędy na przeznaczonym do tego forum.