Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 11 marca 2013, 20:06

autor: sathorn

Gracz na wypasie - Gotowi na inwazję Roju?

Już dziś w nocy odbędzie się premiera gry StarCraft II: Heart of the Swarm. Rzesze graczy na całym świecie czekają z niecierpliwością, aż świat e-sportu wejdzie w kolejną erę, a fani uniwersum zamieszkałego przez Protossów, Zergów i Terran, czekają na kolejną dawkę świetnej fabuły. Co może nabyć prawdziwy fan StarCrafta?

Oczywiście pierwszym marzeniem każdego gwiezdnego wojaka jest edycja kolekcjonerska gry. Zdaje się, że w Polsce jest ona już niedostępna, ale można ją zamówić np. na Amazonie.

Gracz na wypasie - Gotowi na inwazję Roju? - ilustracja #1

W dalszej kolejności warto sięgnąć do książek, bo jest ich naprawdę sporo. Pozostanę jednak przy nowych wydawnictwach i zaproponuję StarCraft II: Punkt Krytyczny w polskiej wersji. Książka ta pojawiła się w sprzedaży niecały miesiąc temu i można ją nabyć na przykład w sklepie Empik za 34,49 zł.

Gracz na wypasie - Gotowi na inwazję Roju? - ilustracja #2

Znacie grę Ryzyko? To jedna z najbardziej popularnych planszówek strategicznych na świecie. Istnieje także StarCraftowa jej wersja. Cena? Około 150 zł w sklepie wysyłkowym Amazon.

Gracz na wypasie - Gotowi na inwazję Roju? - ilustracja #3

Czym była by kolekcja prawdziwego fana bez figurek. Za około 110 zł możemy zakupić miniaturową Królową Ostrzy, wyprodukowaną przez firmę DC Comics.

Gracz na wypasie - Gotowi na inwazję Roju? - ilustracja #4

Gracze kochają t-shirty. Oryginalne koszulki inspirowane StarCraft II: Heart of the Swarm sprowadza do polski sklep Level77.pl. Jednym z ciekawszych wzorów jest ten z Hydraliskiem (79,77 zł).

Gracz na wypasie - Gotowi na inwazję Roju? - ilustracja #5