Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 czerwca 2019, 12:45

Gracz kieruje 5-osobową drużyną w Rainbow Six Siege... w pojedynkę

Youtuber o pseudonimie Basically Homeless znalazł sposób, by samemu pokierować całą drużyną w grze Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Potrzebował do tego pięciu komputerów oraz myszki i klawiatury podpiętych do przełącznika.

Gracze bawiący się w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege wiedzą, że kluczem do zwycięstwa w tej sieciowej strzelance od firmy Ubisoft jest odpowiednia taktyka i zgranie wszystkich pięciu członków drużyny. Jednak co, jeśli nie mamy ochoty na interakcję z innymi ludźmi? Czy grając zupełnie samemu, można osiągnąć sukces przeciwko pełnej ekipie przeciwników? Okazuje się, że tak. Udowodnił to youtuber o pseudonimie Basically Homeless, który postanowił ruszyć do rywalizacji wieloosobowej w pojedynkę, prowadząc cały zespół operatorów.

Jak widać na powyższym filmie, aby osiągnąć zamierzony cel, potrzebował pięciu komputerów z oddzielnymi kontami w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oraz myszki i klawiatury podpiętych do specjalnego przełącznika umożliwiającego szybką zmianę kontrolowanej postaci. Ciągłe przenoszenie się w skórę innego bohatera byłoby jednak bardzo niewygodne. Dlatego też Basically Homeless zdecydował się na zupełnie inną strategię. Polega ona na tym, by w jednym momencie sterować tylko jednym specjalistą i jeśli ten zginie, szybko wziąć następnego. Brzmi to dość nieefektywnie, lecz dzięki dobremu wykorzystaniu informacji o lokalizacji przeciwników nabytych podczas dokładnej obserwacji wszystkich pięciu monitorów i agresywnej grze youtuberowi udało się osiągnąć pewne sukcesy, zwłaszcza w trybie Casual.

Jak zagrać w drużynową grę samemu? - Gracz kieruje 5-osobową drużyną w Rainbow Six Siege... w pojedynkę - wiadomość - 2019-06-17
Jak zagrać w drużynową grę samemu?

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege będzie obchodziło w tym roku swoje czwarte urodziny. Mimo początkowych problemów tytuł wciąż cieszy się całkiem niezłą popularnością, co udowadniają chociażby zabawy w stylu powyższej oraz ciągłe wsparcie ze strony Ubisoftu. W ubiegłym tygodniu na przykład w ramach Operacji Phantom Sight produkcja doczekała się dwojga nowych operatorów, zremasterowanej wersji mapy Kafe Dostoyevsky oraz ulepszenia balansu broni. Więcej na temat najnowszej aktualizacji Tom Clancy's Rainbow Six: Siege znajdziecie na tej stronie.

  1. Oficjalna strona gry Tom Clancy's Rainbow Six: Siege
  2. Recenzja gry Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - Counter-Strike na sterydach
  3. Rainbow Six Siege - poradnik do gry