Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 10 kwietnia 2020, 21:03

Gra Off-Road Drive za darmo

Każdy zainteresowany może zdobyć za darmo kopię Off-Road Drive, czyli wydanej w 2011 roku gry skupiającej się na rajdach terenowych.

Gra Off-Road Drive za darmo - ilustracja #1
Off-Road Drive możecie zdobyć za darmo.

W sklepie Indie Gala można zdobyć za darmo Off-Road Drive, czyli grę skupiającą się na rajdach terenowych. Aby przypisać tytuł do swojej biblioteki należy zalogować się na swoje konto w serwisie, wejść na kartę produktu i wcisnąć przycisk „Add to your library”. Trzeba mieć na uwadze, że nabyta w ten sposób kopia jest pozbawiona DRM-ów, co oznacza, że ze strony pobiera się plik instalacyjny.

Warto wspomnieć, że Off-Road Drive zostało wydane we wrześniu 2011 roku przez 1C Entertainment. Tytuł spotkał się z umiarkowanie ciepłym przyjęciem – średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 60%.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.