Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 11 kwietnia 2020, 10:32

autor: Czarny Wilk

Pół roku Prime Video za darmo dla abonentów sieci Play

Abonenci sieci Play mogą skorzystać ze specjalnej promocji, w ramach której uzyskają sześć miesięcy darmowego dostępu do usługi Amazon Prime Video.

W ramach akcji #zostańwdomu Play przygotował specjalną ofertę dla swoich abonentów. Bez żadnych dodatkowych opłat mogą oni uzyskać sześć miesięcy bezpłatnego dostępu do Amazon Prime Video, usługi VoD oferującej dostęp do licznych filmów i seriali. Promocja obowiązuje do odwołania. Przed zakończeniem okresu promocyjnego możemy zrezygnować z usługi. Jeśli tego nie zrobimy i zdecydujemy się na dalsze korzystanie z Prime Video, to do naszego rachunku doliczona zostanie opłata w wysokości 25 złotych miesięcznie.

Pół roku Prime Video za darmo dla abonentów sieci Play - ilustracja #1
W Prime Video znajdziemy kilka niedostępnych nigdzie indziej, bardzo dobrych seriali.

Oferta nie wymaga podpisywania nowej umowy, jej wymogiem jest po prostu bycie abonentem sieci Play. Promocję możemy aktywować pod tym adresem. Szczegółowy regulamin akcji znajduje się tutaj. Jeśli nie jesteśmy jeszcze klientami Play, z ofertą abonamentową firmy możemy się zapoznać tutaj.

W ofercie Amazon Prime Video znajdziemy obecnie przeszło 1000 pozycji, w tym bardzo dobrze przyjęte przez krytyków oraz głośne seriale jak The Boys, Hunters, Man in the High Castle, The Expanse czy Star Trek: Picard. Obejrzymy tu również The Grand Tour, następcę kultowego programu Top Gear. Standardowa cena za abonament Prime Video wynosi 5,99 euro miesięcznie, poprzedzone kilkoma dniami bezpłatnego okresu próbnego. Usługa dostępna jest pod tym adresem.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.