Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 15 kwietnia 2020, 17:29

autor: aadamus

Gra Marble Duel za darmo

Każdy zainteresowany może zdobyć za darmo kopię Marble Duel, czyli gry logiczno-zręcznościowej opracowanej przez twórców Warhammer 40,000: Space Wolf.

Gra Marble Duel za darmo - ilustracja #1
Marble Duel możecie zdobyć za darmo.

W sklepie Indie Gala można zdobyć za darmo Marble Duel, czyli gra logiczno-zręcznościowa, w której rozgrywka opiera się na strzelaniu kolorowymi kulkami ze specjalnego działka. Aby przypisać tytuł do swojej biblioteki należy zalogować się na swoje konto w serwisie, wejść na kartę produktu i wcisnąć przycisk „Add to your library”. Trzeba mieć na uwadze, że nabyta w ten sposób kopia jest pozbawiona DRM-ów, co oznacza, że ze strony pobiera się plik instalacyjny.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.