Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 31 marca 2017, 16:00

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Good Loot dla VIP-ów: unikalne gadżety dla fanów PlayStation

W ramach naszej współpracy z marką Good Loot, posiadacze aktywnych Abonamentów Premium z opcją VIP mogą wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są gadżety związane z PlayStation. Fani „Szaraków" znajdą w tym miesiącu coś dla siebie.

Good Loot dla VIP-ów: unikalne gadżety dla fanów PlayStation - ilustracja #1

Granie w gry wideo to już nie tylko komputery osobiste – to wciąż rosnąca popularność konsol, na czele z takimi gigantami jak Sony i Microsoft. W tym miesiącu, we współpracy z marką Good Loot, mamy do rozdania zestaw gadżetów związanych z PlayStation.

Good Loot dla VIP-ów

Wszyscy fani grania konsolowego na pewno pamiętają charakterystyczny wygląd PSX-a, nawet jeśli sami wtedy takowego nie posiadali. Jeżeli z sentymentem wspominacie „Szaraka”, nie możecie przepuścić szansy na zdobycie tego zestawu. Aby otrzymać nagrodę w tym miesiącu, należy przesłać maila na adres [email protected], w którym w maksymalnie 700 znakach opiszecie swoje najlepsze wspomnienie związanie z graniem na konsolach firmy Sony. W mailu o temacie Good Loot VIP podajcie swoją dokładną ksywkę z konta GRYOnline.pl, na którym macie aktywny Abonament Premium z opcją VIP. Na zgłoszenia czekamy do 9 kwietnia 2017. Redakcyjne jury wybierze najciekawszy pomysł, a zwycięzca zostanie ogłoszony 10 kwietnia 2017. Osoba, którą wybierzemy, otrzyma od nas:

  1. koszulkę PlayStation – Buttons Artwork Printed Crewneck w rozmiarze L;
  2. torbę PlayStation – Shaped Messenger Bag;
  3. portfel PlayStation – Shaped Bifold Wallet.
Good Loot dla VIP-ów: unikalne gadżety dla fanów PlayStation - ilustracja #2

CZYM JEST GOOD LOOT?

Good Loot to marka skierowania do gadżeciarzy, geeków i fanów najbardziej kultowych marek popkultury. W ofercie Good Loot możecie znaleźć najpopularniejsze marki elektronicznej rozgrywki, takie jak Fallout, Assassin’s Creed, Uncharted czy PlayStation, oraz najbardziej epickie i kultowe światy fantasy i science fiction, jak Star Wars czy Warhammer. Oferta ubrań, przedmiotów codziennego użytku, akcesoriów oraz gadżetów zostanie wkrótce rozszerzona o kolejne licencje. Szczegółowa oferta Good Loot znajduje się na oficjalnej stronie: goodloot.pl.

Regulamin

1. Konkurs przeznaczony jest tylko dla posiadaczy Abonamentu Premium z opcją VIP w serwisie GRYOnline.pl aktywnego w momencie zakończenia konkursu;

2. Warunkiem ubiegania się o nagrodę jest wykonanie zadania konkursowego wskazanego w niniejszej wiadomości i wysłanie odpowiedzi na adres: [email protected] z tematem Good Loot VIP w terminie do 9 kwietnia 2017. W mailu należy podać swoją dokładną ksywkę powiązaną z kontem na GRYOnline.pl, na którym aktywny jest Abonament Premium z opcją VIP;

3. Jedna osoba może przesłać wyłącznie jedno zgłoszenie;

4. W przypadku wygranej, warunkiem otrzymania nagrody jest:

a) wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji Ustawienia (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Zgody”);

b) poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji Ustawienia (przycisk „Zmień swoje dane” w zakładce „Moje Dane”);

5. Zwycięzca zostanie wybrany i ogłoszony w komentarzach pod tym newsem w poniedziałek, 10 kwietnia 2017. Wysyłka nagrody odbędzie się w ciągu 5 dni roboczych na adres podany w profilu zwycięzcy w serwisie GRYOnline.pl.