Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 31 stycznia 2018, 16:30

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Good Loot dla czytelników GRYOnline.pl - zgarnij gadżety z Warhammera!

W nowy rok wchodzimy z kolejnym rozdawnictwem zorganizowanym razem z marką Good Loot. Tym razem padło na uniwersum bardzo bliskie graczom.

Good Loot dla czytelników GRYOnline.pl - zgarnij gadżety z Warhammera! - ilustracja #1

Pierwszy w tym roku konkurs organizowany razem z marką Good Loot czas zacząć! Postanowiliśmy otworzyć się w tym miesiącu na większą grupę potencjalnych konkursowiczów, więc jeśli tylko macie konto zarejestrowane przed 31 stycznia, macie szansę na całkiem ciekawe gadżety z uniwersum Warhammera.

Good Loot dla czytelników GRYOnline.pl

Warhammer to jedno z bardziej rozpoznawalnych uniwersów wśród gier wideo. Poza klasycznym settingiem fantasy, wiele gier pojawiło się w kosmicznym settingu nazywanym Warhammer 40,000 i to właśnie do tego nawiązuje większość dzisiejszych gadżetów, które dla Was mamy. Aby otrzymać nagrodę w tym miesiącu, należy przesłać maila na adres [email protected], w którym w maksymalnie 700 znakach w jak najciekawszy sposób opiszecie Wasze pierwsze spotkanie z growym uniwersum Warhammera. W mailu o temacie Good Loot Warhammer podajcie swoją dokładną ksywkę z konta GRYOnline.pl. Na zgłoszenia czekamy do 7 lutego 2018. Redakcyjne jury wybierze najciekawszy pomysł, a zwycięzca zostanie ogłoszony 8 lutego 2018. Osoba, którą wybierzemy, otrzyma od nas:

  1. czapkę WH40K Military Beanie;
  2. brelok WH40K Bolter Gun;
  3. kubek WHFB Heat Reveal Mug.
Good Loot dla czytelników GRYOnline.pl - zgarnij gadżety z Warhammera! - ilustracja #2

CZYM JEST GOOD LOOT?

Good Loot to marka skierowania do gadżeciarzy, geeków i fanów najbardziej kultowych marek popkultury. W ofercie Good Loot możecie znaleźć najpopularniejsze marki elektronicznej rozgrywki, takie jak Fallout, Assassin’s Creed, Uncharted czy PlayStation, oraz najbardziej epickie i kultowe światy fantasy i science fiction, jak Star Wars czy Warhammer. Oferta ubrań, przedmiotów codziennego użytku, akcesoriów oraz gadżetów zostanie wkrótce rozszerzona o kolejne licencje. Szczegółowa oferta Good Loot znajduje się na oficjalnej stronie: goodloot.pl.

Regulamin

1. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników serwisu GRYOnline.pl zarejestrowanych przed 31 stycznia 2018;

2. Warunkiem ubiegania się o nagrodę jest wykonanie zadania konkursowego wskazanego w niniejszej wiadomości i wysłanie odpowiedzi na adres: [email protected] z tematem Good Loot Warhammer w terminie do 7 lutego 2018. W mailu należy podać swoją dokładną ksywkę powiązaną z kontem na GRYOnline.pl;

3. Jedna osoba może przesłać wyłącznie jedno zgłoszenie;

4. W przypadku wygranej, warunkiem otrzymania nagrody jest:

a) wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji Ustawienia (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Zgody”);

b) poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji Ustawienia (przycisk „Zmień swoje dane” w zakładce „Moje Dane”);

5. Zwycięzca zostanie wybrany i ogłoszony w komentarzach pod tym newsem w czwartek, 8 lutego 2018. Wysyłka nagrody odbędzie się w ciągu 5 dni roboczych na adres podany w profilu zwycięzcy w serwisie GRYOnline.pl.