Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 marca 2024, 15:48

autor: Kamil Kleszyk

GOG podarował nam prezent na Wielkanoc. To pełna krasnoludów strategia z elementami RPG

Na platformie GOG można zgarnąć kolejną darmową produkcję. Tym razem gracze otrzymali strategię z elementami RPG pt. Hammerting.

Źródło fot. Team17
i

AKTUALIZACJA:

Na GOG-u można już odebrać za darmo grę Hammerting. Aby dodać ją do swojego konta, wystarczy kliknąć w ten link, który przekieruje Was na stronę wyprzedaży, gdzie widnieje obiekt rozdawnictwa. Tam należy wybrać opcję: „Tak, odbierz grę” – i zalogować się na swoje konto (lub je założyć). Po wykonaniu tych kroków tytuł powinien zostać przypisany do Waszego profilu. Oferta obowiązuje do 1 kwietnia do godz. 15:00.

Oryginalna wiadomość (28 marca)

Wiosna zawitała do naszego życia nie tylko pod postacią coraz wyższych temperatur i bocianów zlatujących się do kraju, ale też różnego rodzaju promocji na platformach dystrybucji cyfrowej. Ten wyjątkowy okres szczególnie celebruje serwis GOG.com, który w ramach wiosennej wyprzedaży regularnie rozdaje darmowe produkcje. Dopiero co gracze mogli bez dodatkowych kosztów zgarnąć Book of Demons, a już wkrótce zaproponowany im zostanie kolejny tytuł.

Wedle doniesień słynącego z niezwykle rzetelnych źródeł internauty o pseudonimie billbil-kun, od jutra (tj. od 29 marca) od godziny 15:00 czasu polskiego użytkownicy platformy GOG będą mogli przypisać do swoich kont grę Hammerting.

Zgodnie z „tradycją” na odbiór „darmówki” będziemy mieli trzy dni. Promocja zakończy się 1 kwietnia o godz. 15:00.

Hammerting – garść informacji

Tym z Was, którym wspomniany tytuł niewiele mówi, przypomnijmy, że Hammerting to wydana w 2021 roku na PC gra strategiczna. Opracowana przez Warpzone Studios, produkcja ta zabiera nas do fantastycznego świata, w którym siły dobra walczą ze złowrogą armią wampirów. Gracze obejmują kontrolę nad – początkowo niewielką – kolonią krasnoludów, pracujących głęboko pod ziemią, aby dostarczyć obrońcom jak najlepsze uzbrojenie.

Sednem ukazanej w rzucie bocznym rozgrywki jest przyjmowanie zleceń na określone produkty. Za dostarczony towar otrzymujemy zapłatę, którą możemy przeznaczyć na rozwój „interesu”.

Mimo dosyć interesującej tematyki, Hammerting nie spotkało się ze zbyt pozytywnym przyjęciem. W momencie pisania tego tekstu, gra może „pochwalić” się na Steamie 1586 recenzjami z czego tylko 59% to opinie pozytywne.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej