Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 marca 2022, 16:55

Ghostwire: Tokyo na osiemnastominutowym gameplayu

Serwis IGN opublikował 18-minutowy gameplay z gry Ghostwire: Tokyo od studia Tango Gameworks i Shinjiego Mikamiego, „ojca” cyklu Resident Evil. Produkcja zadebiutuje na PC i PlayStation 5 25 marca.

Premiera Ghostwire: Tokyo zbliża się wielkimi krokami. Ta pierwszoosobowa gra akcji w klimacie horroru, mocno osadzona w japońskim folklorze, od studia Tango Gameworks (odpowiedzialnego też za cykl The Evil Within) oraz Shinjiego Mikamiego (twórcy cyklu Resident Evil) ukaże się na PC oraz PlayStation 5 25 marca tego roku (a w późniejszym terminie także na Xboksie Series X/S). Nic zatem dziwnego, że machina promocyjna tytułu jest już rozkręcona. Podczas wczorajszego pokazu State of Play otrzymaliśmy jego nowy trailer. Natomiast dziś serwis IGN opublikował blisko 18-minutowy gameplay przedstawiający grę w akcji. Oto on:

Jeśli chcecie się dodatkowo przygotować do premiery Ghostwire: Tokyo, to zachęcamy Was do zainteresowania się visual novelą Ghostwire: Tokyo – Preludium. Jest ona dostępna za darmo na PC, PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Więcej szczegółów znajdziecie w tym miejscu.

  1. Oficjalna strona studia Tango Gameworks
  2. Oficjalna strona gry Ghostwire: Tokyo

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej