Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 kwietnia 2021, 09:24

Ghostrunner - plany rozwoju gry; nowe tryby i przedmioty kosmetyczne

Nowy właściciel marki Ghostrunner – 505 Games – poinformował o planach rozwoju gry. Gracze otrzymają m.in. dwa nowe tryby rozgrywki oraz sporo płatnych przedmiotów kosmetycznych.

W SKRÓCIE:

  1. poznaliśmy plany rozwoju gry Ghostrunner;
  2. otrzymamy m.in. sporo płatnych przedmiotów kosmetycznych, darmową aktualizację dla PS5 i nowych Xboksów oraz dwa kolejne tryby rozgrywki.

Firma 505 Games, która niedawno przejęła prawa do gry i marki Ghostrunner – stworzonej przez polskie studio One More Level i wydanej przez All In! Games – poinformowała o planach rozwoju wspomnianej produkcji (via Gematsu). Możemy się spodziewać m.in. nowych trybów rozgrywki oraz kolejnych przedmiotów kosmetycznych oferowanych w ramach płatnych DLC.

Plany rozwoju Ghostrunnera.

Najszybciej, bo jeszcze na wiosnę, otrzymamy tzw. Kill Run Mode – wymagający moduł, w którym każdy z poziomów będziemy musieli przejść w określonym czasie. Mniej więcej w tym samym okresie firma planuje też wprowadzić do produkcji tryb fotograficzny i trzeba przyznać, że to naprawdę dobry pomysł – Ghostrunner jest niezwykle widowiskowy, więc gracze z pewnością będą tworzyli ciekawe i efektowne zdjęcia.

Z kolei latem bieżącego roku ma się pojawić kolejny tryb rozgrywki, jednak na razie nie mamy żadnych informacji na jego temat. Otrzymamy też dwie nowe „paczki” i kolejny pakiet przedmiotów kosmetycznych Premium (płatne DLC).

Na jesień, poza jeszcze jednym pakietem płatnych ozdóbek, przewidziano darmową wersję dedykowaną PlayStation 5 i Xboksowi Series X / S oraz coś określanego mianem „Ultimate DLC” – trudno powiedzieć, co to takiego, ale prawdopodobnie chodzi o jakiś większy dodatek.

Przypominamy, że Ghostrunner zadebiutował 27 października zeszłego roku i jest dostępny na pecetach (Steam, GOG, Epic Games Store) oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch (przy czym wersja na hybrydową konsolę wielkiego „N” pojawiła się na rynku dopiero w grudniu – mniej więcej sześć tygodni po pozostałych).

  1. Recenzja gry Ghostrunner - Polska cyberpunkiem stoi
  2. Ghostrunner – strona oficjalna