Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lipca 2018, 11:42

Ghost Recon Wildlands - patch zaoferuje crossover z Rainbow Six Siege

Za kilka godzin Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands otrzyma aktualizację Operacja specjalna 2. Wprowadzi ona nowe tryby, klasy i mapy, jak również misję, w której udział wezmą postacie z Tom Clancy's Rainbow Six: Siege.

Truciciel to jedna z nowych klas, które wprowadzi aktualizacja. - Ghost Recon Wildlands  - patch zaoferuje crossover z Rainbow Six Siege - wiadomość - 2018-07-25
Truciciel to jedna z nowych klas, które wprowadzi aktualizacja.
GHOST RECON: WILDLANDS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Ubisoft
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 7 marca 2017 r.

Dzisiaj po południu ukaże się nowy patch do strzelanki Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. Aktualizacja nosi nazwę Operacja specjalna 2 i wprowadzi do gry postacie z Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, jak również zaoferuje wiele innych atrakcji.

Łatka wzbogaci grę o nową misję, w której Duchy udzielą pomocy Operatorce Tęczy Sześć znanej jako Twitch, która poszukuje w Boliwii zaginionej towarzyszki z oddziału. Patch wprowadzi również przeznaczony dla weteranów tryb ducha. Podniesie on poziom trudności starć PvE poprzez dodanie przyjacielskiego ognia, permanentnej śmierci i traconej po przeładowaniu nieopróżnionego magazynka amunicji.

Z kolei potyczki PvP wzbogacą się o tryb obserwatora, pozwalający na dołączenie do meczów w tytułowej roli, co pozwoli m.in. podpatrzeć taktyki innych graczy. Pojawi się także opcja zagrania we wszystkie kampanie PvE kompletnie samemu, bez wsparcia innych użytkowników lub sterowanych przez sztuczną inteligencję kompanów.

Dzięki aktualizacji otrzymamy również możliwość pokierowania nową klasą szturmowca w postaci chirurga, wyposażonego w pistolet ze stymulantem, pozwalający szybko postawić na nogi powalonego towarzysza broni. Do tego dojdzie truciciel, czyli nowa klasa wsparcia, potrafiąca korzystać z drona wystrzeliwującego śmiercionośne bomby siarkowe.

Nie zabraknie także nowych map PvP. Tryb Eliminacji otrzyma pokryty śniegiem poziom Checkpoint, a do listy aren dostępnych w trybie Sabotażu dojdzie Factory, zlokalizowane w fabryce przemysłowej przejętej przez kartel.

Komunikację z innymi członkami oddziału ułatwi wprowadzenie tzw. koła towarzyskiego, czyli menu pozwalającego szybko wykorzystać pięć gestów i głosów, informujących o słabej grze kolegi czy potrzebie zwrócenia uwagi na flankę. Nie zabraknie także nowych zwycięskich póz.

Do tego dojdzie masa innych, małych ulepszeń w zbalansowaniu rozgrywki. Autorzy obiecują m.in. zmiany w systemie Prestiżu i wirtualnej ekonomii, które mają zapewnić dodatkowe opcje zdobywania kredytów i więcej okazji do ich wydawania.

Warto wspomnieć, że posiadacze przepustki Year 2 Pass otrzymają dostęp do nowych klas oraz trybu ducha już dzisiaj, a reszta graczy będzie musiała na to poczekać tydzień dłużej.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Ghost Recon: Wildlands – kooperacja ponad wszystko