Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 maja 2020, 09:43

autor: Adrian Werner

Ghost of Tsushima - wiemy, ile wymaga miejsca na dysku

Dowiedzieliśmy się, ile miejsca na dysku zajmie Ghost of Tsushima. Produkcja wymagać będzie o połowę mniej gigabajtów niż Final Fantasy VII Remake czy The Last of Us 2.

Ghost of Tsushima - wiemy, ile wymaga miejsca na dysku - ilustracja #1
Gra ukaże się za dwa miesiące.

Poznaliśmy rozmiary Ghost of Tsushima, czyli samurajskiej gry akcji studia Sucker Punch (znanego z serii inFamous oraz Sly Cooper). Osoby zainteresowane tym tytułem będą musiały wygospodarować 50 GB wolnego miejsca na dysku swojej konsoli. Informację tę poznaliśmy dzięki stronie przedsprzedaży produkcji w serwisie PlayStation Store.

Oczywiście te 50 GB z czasem najpewniej spuchnie za sprawą aktualizacji i ewentualnych dodatków. Mimo to, jak na współczesną produkcję, nie jest to rozmiar przyprawiający o zawrót głowy. Ostatnio głośno było m.in. o ponad 100 GB wymaganych zarówno przez Final Fantasy VII Remake, jak i The Last of Us 2, czy Call of Duty: Modern Warfare, które wkrótce przekroczy 200 GB.

Przypomnijmy, że Ghost of Tsushima zmierza wyłącznie na PlayStation 4. Gra ukaże się 17 lipca tego roku. Warto wspomnieć, że podczas niedawnego pokazu State of Play mogliśmy obejrzeć prawie 19-minutowy gameplay z tego tytułu, który daje dobre pojęcie o tym, co zaoferuje pełna wersja.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Ghost of Tsushima
  2. Wszystko o Ghost of Tsushima